реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

«Державною мовою давай!» – викрикували деякі черкащани начальнику патрульної поліції Києва Олександру Фасевичу, який вітав сьогодні черкаських нових патрульних з прийняттям присяги.

Фасевич на такі заклики не реагував і продовжував говорити російською. Він, зокрема, привітав хлопців і дівчат, які «вирішили змінити країну», та попросив підтримки у черкащан у реформуванні МВС.

Російською також висупив заступник начальника Департаменту патрульної служби Євген Жуков, який озвучив статистику.

Він повідомив, що загалом у Черкасах з’явилися 256 патрульних, з них 22 – учасники бойових дій. Крім того, начальником управління є командир батальйону «Київ-1».



Нагадаємо, раніше відкриття міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим нової поліції в Черкасах група активістів закрикувала вигуками «Ганьба!»

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Андрій 02.03.2016 22:24
Панове, ви праві. Органи правопорядку повинні спілкуватися тією мовою з громадянами, Закон якої держави вони притримуютьься і захищають громадян держави...от так навскидку цікаво якби комісар марсельської поліції на почесній зустрічі при телекамерах преси вітав би міщан марселю і своїх підлеглих на англійський, і не тільки він а і міністр балакав би на англійській/німецькій/мандаринському діалекті китайської, скільки б тоді вони протрималися на своїх посадах, га? От скільки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Селянин 02.03.2016 21:36
Вы смотрите на этих "не всим сподобалося", а то что заместитель мэра не знает ни одного слова по украински, впрочем как и члены виконкому. И представьте что даже Свобода по этому поводу молчит как утопленник
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Іра 01.03.2016 23:13
Фацевич - бойовий офіцер, порядна людина. І те, що він розмовляє російською, навряд чи визначає його світогляд. В нас є багато людей, котрі розмовляють щирою українською і не менш щиро крадуть і наживаються на громадянах!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 smart 01.03.2016 19:09
Прикро і ганебно. Поліція повинна спілкуватися тільки державною мовою! Крапка. Російською- в Росії.Вони на державній службі якої країни? УКРАЇНИ. Перший тест повинен був бути на знання і вільне володіння українською мовою. Ганьба. І на вимогу громади не перейшов на українську мову....Фак є факт- з перших кроків йому наплювати на громадську думку. Це той же самий мєнт.... Тільки в іншій новенькій обгортці.... Прикро.... і ганебно....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Фасєвіч - позорище! 01.03.2016 17:24
Натовкти носом у підручник з української мови цього Фасєвіча, а як ні - гнать на *** з Національної поліції бовдура!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 Кібець 01.03.2016 15:51
Мова визначає світогляд. Доки ці копчики будуть "глаголіть на язикє", вони будуть схожими на кагебістів, які "матєряцца", катують людей і яким не до душі Україна з її солов'їною...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #4 стабилизец 01.03.2016 15:47
да ладно, заливаюшихся соловьем на державний каррупцыонеров и так предостаточно, будем посмотреть на честных русскоязычных :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #3 Борис Юхно 01.03.2016 15:15
Я б подивився, де були б американські копи, які на офіційних урочистостях звернулися б до підлеглих на суахілі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Картель 01.03.2016 13:51
То в армії в нас були заслані росіяни які її розвалили, тепер в поліції - що невміють розмовляти українською... ось на кого спишуть провал поліції!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #1 василь 01.03.2016 13:49
не кричать а выносить эту власть вперёд ногами надо пока сами ноги не протянули