реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

На Катеринопільщині зловмисник обікрав домоволодіння своїх сусідів, аби підзаробити на оковиту. За вчинене йому загрожує до шести років позбавлення волі.

До Катеринопілського відділення поліції звернулася 33-річна жителька одного із сіл району з повідомленням про крадіжку. Жінка розповіла, що з її дачного домоволодіння викрадено плити пічного опалення, металевий посуд та трубу. Сума нанесених збитків становить близько 1000 гривень.

На місце події була направлена слідчо-оперативна група. Експерти вилучили сліди взуття, що залишив зловмисник. Правоохоронці опитали можливих свідків від яких дізнались, що днями бачили як сусід потерпілої відвозив на метало приймальник металеві речі за описом схожі на викрадені. Правоохоронці навідалися до 33-річного чоловіка за місцем проживання. Спочатку підозрюваний заперечував свою причетність до крадіжки, однак залишені ним сліди вказували на протилежне. Як з’ясувалося, крадій вночі пробрався в домоволодіння, збив замок на дверях будинку й здійснив крадіжку. Крадене продав на металобрухт аби виручити кошти на випивку.

За даним фактом Катеринопільським відділенням поліції оголошено зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення згідно частини 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Про це інформує сектор комунікацій ГУНП в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 дуплик 02.03.2016 23:09
Народний депутат, майданівець Ігор Луценко днями оприлюднив інформацію, що після старту реформи поліції в країні різко зросла злочинність.А у нас в Черкаській області поліцейські відшукали крадія за декілька годин.Нам радіти чи плакати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100