Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем колишнім керівництвом одного з комунальних підприємств Черкаської міської ради.

Досудовим розслідуванням установлено, що колишній директор підприємства, будучи службовою особою, спільно з пособником вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про формальне постачання товару, внаслідок чого було безпідставно перераховано на рахунок фіктивного підприємства грошові кошти в сумі більш як 285 тис. грн., чим завдано матеріальної шкоди охоронюваним законом інтересам Черкаської міської ради на зазначену суму.

Наразі колишньому керівнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Крім того, зібрано докази вини пособника у вчиненні вказаного злочину, який, зловживаючи службовим становищем та знаючи, що товар, який зазначений у видаткових накладних, фактично був відсутній на підприємстві, підтвердив його отримання, внаслідок чого грошові кошти безпідставно було перераховано на рахунок фіктивного підприємства. Останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, хід розслідування взято на контроль керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #3 А нука, а нука 23.03.2016 14:47
Цитую федор принципиальный:
И кто же это неизвестная личность,неужто наш директор парков,а ?


Думаю что Коля намного умнее чтоб так по глупому подставляться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 стабилизец 23.03.2016 14:35
в обморок еще не падал :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 федор принципиальный 23.03.2016 14:28
И кто же это неизвестная личность,неужто наш директор парков,а ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100