реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Керівники регіональних прокуратур обурені тиском та проявами правового нігілізму відносно Генерального прокурора України. Про це вони написали у листі-зверненні до Генпрокурора Віктора Шокіна. Зокрема, свій підпис у листі поставив і обласний прокурор Черкащини Сергій Овчаренко.

«Заклик до акції під стінами Генеральної прокуратури України, оголошений заступником Генерального прокурора України Д. Сакварелідзе, це не лише прояв правового нігілізму, тиск неправовими методами на Генерального прокурора України, а в його особі - на всі органи прокуратури, це, насамперед, зухвала демонстрація свідомого ігнорування Конституції та законів України», - йдеться у листі.

Підписи поставили керівники обласних прокуратур, а також в. о. прокурора Києва, військовий прокурор Центрального регіону України та в. о. військового прокурора сил антитерористичної операції.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #15 Зоя 26.03.2016 22:23
[quote name="Оверко"]Одним миром мазані, що генеральний, що обласний.Корупція рулить, і цьому не видно ні кінця ні краю.Як завжди окрім популістських закликів та промов більше ніяких змін не помітно.Хіба що тільки в гіршу сторону.За що загинули люди на Майдані і зараз гинуть в АТО не зрозуміло.
К сожалению погибают лучшие сыны Украины,но уверяю Вас гибнут они не за эту сволоту, разозравшуюся до безобразия.а за нас с вами друзья, своих родных и близких,а в целом за свою Украину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 007 26.03.2016 18:12
А куди ж їм діватись? Виженуть батька, прийде другий і їм під ж.пу зацідить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Петрович 26.03.2016 16:27
Цитую Аншлаг:
Стовідсотковий "одобрямс".

Сходняк підтримав пахана...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Аншлаг 26.03.2016 16:02
Стовідсотковий "одобрямс".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Гоша 26.03.2016 11:56
Только суд ЛИНЧА,расставит всё на свои места!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Марина 26.03.2016 10:50
Цитую Ой боюсь,боюсь...:
У нас не прокурор,а свинопас...

Нет,он не свинопас,он подсвинок,а главный свинопас на банковой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Правовед 26.03.2016 08:59
"Ворон,ворону,гл аз не выклюет".Это ещё раз подчёркивает,чт о система во главе с шокиным понимает чем им грозит ликвидация старой,гнилой,ц иничной,но милой их сердцу системы.Только люстрация этих тварей полная и безкомпромисная ,может вдохнуть жизнь в правосудие.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Петрович 26.03.2016 07:59
Було б дивно, щоб хоч один не підписався. Це фількина грамота. Проведіть референдум - народ скаже....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Зіновій 26.03.2016 03:44
Вже б посоромились! З тої таки ж Генеральної сказали і всі дружненько підписали. Хоча ні, це просто душевний порив прокурорів. Їх відчуття справедливості не могло стерпіти такої зневаги до Закону!!! Тільки одне питання - а як вони підписували всі знаходячись в різних областях? Якийсь працівник прокуратури за наші кошти їздив по областях і збирав підписи? Чи з такої нагоди їх всіх викликали до Генеральної?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Язон 26.03.2016 00:31
ПетУшки хвалят кукуха...