реклама

реклама

До сьогоднішньої акції біля Черкаської ОДА на підтримку очільника Головного управління національної поліції в Черкаській області Владислава Пустовара долучився і його колишній колега по службі офіцер у відставці Ігор Вовкогон.

- Система за останні роки зламала багатьох порядних людей. Я не знаю, яка там ситуація виникла, мене це не цікавить. Я знаю точно, що більш достойної людини, ніж Пустовар на цій посаді в Черкасах ще не було.

Як розповідає Ігор журналістам, він із Владиславом Пустоваром підтримує товариські стосунки, однак, де зараз перебуває Владисслав Володимирович, чоловік не знає.

- Про цю подію знаю тільки з новин, - пояснює Ігор Вовкогон.

Активіст канівської громадської молодіжної органіізації “Родень” Юрій Павлюк приїхав до Черкас із Канева, аби підтримати Владислава Пустовара. Говорить, що очікував від «революційного міста» жвавішої підтримки очільника обласної поліції.

- Я підтримую Владислава Володимировича, адже знаю його з гарного боку. Коли двох братів із Канева вбили у Москві, саме він допоміг доставити їх тіла на Батьківщину. Та і взагалі, він має інноваційні підходи і дійсно прагне змін на краще., - сказав Юрій.

Нагадаємо, Владислава Пустовара вчора затримали працівники генпрокуратури та звинувачують його у дачі хабаря посадовій особі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #28 Язон 30.03.2016 14:23
Цитую Рахівниця:
Цитую люстратор:
За такі гроші люстрацію не проходять. Банальна підстава. Ціни починаються від 50.000 для молодшого командного складу .
Людина порядна і профі. Підозрюю підставу "ПОПЕРЕДНИКА" Бойко Л.Л. і його гоп команди

Ви спочатку спитайте тих (за кого він хлопотав) скільки вони отвалили йому. І куди подівалася різниця? Чи ви думаєте, що генерал за тисячу хоть з крісла встане

Не, за 2000 почешется зам.министра! Сначала - покажите видео дачи взятки! Суду его так и не представили! И представьте доказательства, что инициатором дачи взятки был Пустовар, а не взятку у него вымогали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 Рахівниця 30.03.2016 13:25
Цитую люстратор:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Ауреу 30.03.2016 11:01
не было достойного?
а Шляхов как?
забыли старика, тов. офицер?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 бульба 30.03.2016 07:49
Цитую люстратор:
За такі гроші люстрацію не проходять. Банальна підстава. Ціни починаються від 50.000 для молодшого командного складу .
Людина порядна і профі. Підозрюю підставу "ПОПЕРЕДНИКА" Бойко Л.Л. і його гоп команди

Так, посада простого патрульного селфі мента стоїть 20 тис. грн. А то зама. Тяжко навіть намалювати цифру, бо буде важко нулі рахувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 гонта 30.03.2016 01:18
Недарма був Майдан - хабрникам тепер несолодко!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 додо 30.03.2016 00:13
Цитую Dirty Harry:
Да що тут казати (писати) слідство розбереться.

алилуя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 додо 30.03.2016 00:12
Цитую Черкасчанин:
А может вы уже забыли о Бойко Л.Л. и о его методах? Все знают, что Пустовар никогда не был "зажерливим ментом", его все знают как профессионально го и отзывчивого, порядочного и спокойного, всегда выслушает и подаст руку помощи не зависимо от того кто ты есть, хоть ты обычный сотрудник или просто гражданин, хоть начальник, для него все равны. Или всех устраивает миллионер Аваков и его команда?

Так при чому тут хтось. Хабара давав не Бойко. Ви самі кажете, що не був"зажерливим". Тобто трошки жер, але не зажирав Вашу конторку бо Ви "трошки платили" та і все. А руки він подавав лише тому кому вважав потрібно подавати. Це я запевняю. Своім він руку ніколи не подавав. А коли Ви могли заплатити тоді Ви в рахунку тих кому рука подається.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 полицейский 29.03.2016 23:57
Цитую Яна:
Упал, очнулся, взятка

Це не сам приніс, а зами попросили. А так би лежав на печі 1000000 років, а там би пішов на генеральську пенсію. І казочці кінець. А хто вкрав при мені той...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 полицейский 29.03.2016 23:38
Цитую Колишній депутат:
Якщо з слів цього пана він не знає більш достойного на посаді начальника обласної міліції, ніж Пустовар, то це виключно його проблеми. Були, і набагато достойніші. Вони хабарів до Києва не возили.

Правдиво і від душі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 полицейский 29.03.2016 23:37
Цитую люстратор:
За такі гроші люстрацію не проходять. Банальна підстава. Ціни починаються від 50.000 для молодшого командного складу .
Людина порядна і профі. Підозрюю підставу "ПОПЕРЕДНИКА" Бойко Л.Л. і його гоп команди

А чому не леніна? Ви ж знаєте як проходить люстрація? А тим паче суму. Мабуть обідку маєте, що не до Вас звернулись щоб Ви "ЛЮСТРУВАЛИ". А хто винен що все відбувається БАЗАР то ми всі горазді знайти винного аби самому не відповідати.