реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Серед авторів Постанови про припинення дипломатичних відносин з Москвою – син головнокомандувача УПА Роман Шухевич та “азовець” Олег Петренко.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомляє нардеп Андрій Лозовий: “Комітет ВР у закордонних справах підтримав Постанову про припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією. Слава Україні! Постанову авторства Юрія Шухевича, Оксани Корчинської, Володимира Парасюка, Ігоря Луценка та Олега Петренка підтримали члени профільного Комітету  Віктор Вовк, Ігор Гузь, Борис Тарасюк та Володимир Ар’єв.

Коли стало зрозумілим, що Комітет проголосував ЗА – Ар’єв намагався відкликати свій голос. Депутати Вовк і Гузь на знак протесту покинули засідання Комітету, щоб не допустити переголосування за ухваленне рішення через демарш Ар’єва”, – деталізує своє повідомлення Лозовий.

Про це пише "Козацький край".

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 черкащанка 01.04.2016 10:13
Порошенко не согласится, т.к. у него завод в РФ ;-) и правильно сделает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 украина 31.03.2016 17:53
Нацики, такие как петренки, парасюки :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Черкащанин 31.03.2016 16:30
Цитую Язон:
Арьев пытался отозвать голос, когда выяснил, что его обманули, и пакетом с разрывом дипотношений идёт разрыв ВСЕХ договоров с Россией - в том числе договоров о границах, договоров о транспортном сообщении, о защите интересов граждан Украины в России... Вопрос - ЧЕМ думал соавтор этого законопроекта пан Петренко?

"Язон", ти ж зазвичай пишеш українською - чого цього разу перескочив на мову окупанта? ;-)
Ця Постанова - дуже правильна річ. І хоча я впевнений, що за неї у ВР не проголосують більшістю (покищо), зате декларативну роль вона виконає цілком, бо демонструє, що український парламент готовий до більш рішучих кроків по відношенню до плєшивого "вождя" Кремля. Заодно і для Європи трохи зрозумілішим стане, що в Україні живуть і українці, а не тільки "язони" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Язон 31.03.2016 15:57
Цитую вопрос:
Что-то не припомню,чтобы СССР имел дипотношения с Германией во время войны.

В тому й справа, що війну нам офіційно не оголошували, і свою участь в бойових діях в Україні, навіть факти озброювання бойовиків - Кремль офіційно заперечує. Тому й потрапляє в лещата санкцій, коли наводяться неспростовні докази брехні Кремля та порушення ним двосторонніх угод та міжнародного права. Саме в доведенні миролюбності України та брехливості Кремля - сила нашої позиції на міжнародній арені. Водночас, загострення конфлікту, повномасштабні бойові дії з сотнями та тисячами жертв щодня - не потрібні ні нам, ні світовому співтовариству. Тому й закликають нас до виваженості, застерігають від різких кроків. "Герої" які б'ють себе копитами в груди на трибунах і обкакуються від вибуху гранати за сотню метрів - воювати не підуть. Але хочуть посилати під кулі наших дітей. Не за Україну - заради розвалу України, щоб до влади дірватися, хоч би й на згарищі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #4 Язон 31.03.2016 14:58
Цитую вопрос:
Позвольте спросить,пан Язон с какой планеты? Какой договор соблюдается Россией?Может Будапештский меморандум 1994г.?Что-то не припомню,чтобы СССР имел дипотношения с Германией во время войны.

Росія систематично порушує підписані нею договори - за що сьогодні і зазнає санкцій з боку міжнародного співтовариства. Сама наявність договірних зобов'язань дозволяє не лише обурюватися через їх порушення, а й впливати на порушника - адже в договорах прописано й відповідальніст ь порушника, що дає можливість Україні апелювати не лише до міжнародного співтовариства та міжнародних організацій, а й до міжнародних судів. При розриві договорів - такий важіль буде втрачено. Важливо, що при всьому правовому нігілізмі Кремля порушення ним договорів зараз не є тотальним - він порушує що хоче й коли хоче, але більшості договорів - дотримується. Розірвання договорів - лишає Україні лише збройний шлях відстоювання свої інтересів. Чи потрібно це нам зараз?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Оверко 31.03.2016 14:39
Взагалі це потрібно було б зробити ще коли з високих трибун заговорили про російську агресію.Якщо справді російські військові воюють проти України на її території, а тим паче її регулярні військові частини, то які дипломатичні відносини можуть бути з країною агресором і окупантом! Якщо ж ні то тоді виходить що влада просто їздить по вухах українцям і або не спроможна навести лад на Донбасі, або ця війна їй на руку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 вопрос 31.03.2016 13:31
Цитую Язон:
Арьев пытался отозвать голос, когда выяснил, что его обманули, и пакетом с разрывом дипотношений идёт разрыв ВСЕХ договоров с Россией - в том числе договоров о границах, договоров о транспортном сообщении, о защите интересов граждан Украины в России... Вопрос - ЧЕМ думал соавтор этого законопроекта пан Петренко?

Позвольте спросить,пан Язон с какой планеты? Какой договор соблюдается Россией?Может Будапештский меморандум 1994г.?Что-то не припомню,чтобы СССР имел дипотношения с Германией во время войны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Язон 31.03.2016 11:50
Арьев пытался отозвать голос, когда выяснил, что его обманули, и пакетом с разрывом дипотношений идёт разрыв ВСЕХ договоров с Россией - в том числе договоров о границах, договоров о транспортном сообщении, о защите интересов граждан Украины в России... Вопрос - ЧЕМ думал соавтор этого законопроекта пан Петренко?