реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Черкаські депутати більшістю голосів на сьогоднішній сесії таки завалили питання Про здійснення електронних закупівель у місті Черкаси.

14 проголосували «за», а 15 – «утрималися». Громадськість, присутня в залі, кричала депутатам «Ганьба».

Проект вносив і доповідав депутат від «самопомочі» Олексій Романов.

Секретар міськради Олександр Радуцький виступив проти, але його аргументи лише сердили присутніх активістів.

Радуцький сердився також і навіть пропонував одному з виступаючих вийти з ним на вулицю перебалакати.

У підсумку, питання не проголосували і направили для доопрацювання.

Варто зазначити, що мова йшла про систему електронних закупівель PROZORRO - це система, створена з ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців з метою створити прозору і ефективну систему державних закупівель, яка унеможливлюватиме корупцію завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЗГОДОМ НА САЙТІ...

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 Язон 01.04.2016 10:35
Цитую Семен:
Что-то здесь не чисто. Или там какая-то лажа или чего-то недоговаривают. 100 пудов команда одарычевская что-то мутит. И быстро вся сюда на Прочерк кинуть на вентилятор.

то нехай твой мэр объяснится перед людьми!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Язон 01.04.2016 10:33
Цитую Соня:
Геть крадіів бютівців!
У Жульки всі пройдисвіти зібрались.

Та не. Половина в БПП подалась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Семен 01.04.2016 08:53
Что-то здесь не чисто. Или там какая-то лажа или чего-то недоговаривают. 100 пудов команда одарычевская что-то мутит. И быстро вся сюда на Прочерк кинуть на вентилятор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Соня 01.04.2016 08:40
Геть крадіів бютівців!
У Жульки всі пройдисвіти зібрались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Оверко 31.03.2016 20:23
Ох і не хочеться красти щоб було для всієї громади міста-"прозоро" :roll: Вірніше-красти якраз то дуже хочеться, але без всяких там ProZorro :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Толя Металл 31.03.2016 19:04
МИ з Сашком клали великий прибор на це ПРОЗОРРО. Пустовара вже не буде, тож треба за час що залишився тендерів напроводити для нормальних пацанів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Свідомий громадянин 31.03.2016 17:32
Бандотва!!! Їм не в сесійній залі треба сидіти, а на лаві підсудних, а потім по етапу! Скільки ще ці неуки людей за "бидло" тримати будуть?!!! Дивуюсь сам на себе і на наших людей - як ми їх взагалі терпимо отаких "слуг народу"???!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 ЧЕРКАЩАНКА 31.03.2016 16:26
Звичайно ж ЗАВАЛИЛИ бо це їм не вигідно. Ще не все розікрали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Украдуцький 31.03.2016 16:16
Ганьба Радуцькому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Володимир 31.03.2016 16:16
А що,у когось були сумніви?