55 українських виконавців та музичних гуртів не підтримали та засудили ініціативу Міністра культури України В’ячеслава Кириленка, що стосується проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах) № 3822 від 27.01.2016 року. Серед них і донька голови Черкаської РДА Костянтина Омаргалієва, який незабаром повинен стати заступником голови Черкаської ОДА.

Альона Омаргалієва, яка виступає в парі з репером Тамерланом, висловилась проти ініціативи Міністра культури.
Згідно з Законом частка пісень державною мовою має становити не менше 75 відсотків від загального обсягу пісень українських авторів чи виконавців. Українські музиканти вважають пропозицію міністра Кириленка популістським кроком, який намагається розділити українців за мовною ознакою, працює проти єдності в суспільстві та є неприпустимим в умовах, коли країна протистоїть зовнішній агресії.
Музиканти закликають авторів Закону, а саме міністра В’ячеслава Кириленка, а також народних депутатів Олегу Медуницю, Ігоря Артюшенка, Івана Крулька і Олега Ляшка, переглянути свою позицію та відкликати поданий законопроект з парламенту. Також українські виконавці закликають народних депутатів, парламентські фракції та групи не підтримувати цей проект під час його голосування у першому читанні.
Про це повідомляє Незалежна асоціація телерадіомовників.
реклама
Коментарі
Вот такие как ты уро... и вырастают,если говориш на русском то и думаешь на нем же,а это уже духовное.Один знаток мови уже показал это "кофелек,клфшеле к"
Вспомнил?А твои откровения,что ты пенсионер МВД,КДБ-и вообще агент под фамилией Ю.Иванченко.И ни хре... ты не помнишь мову и пісні мамы и бабушки потому что вечно под тяжелыми наркотиками.
А при чому ті "Гринджоли"? У рашці жоден виконавець не може дотягнутися до рівня популярності виключно україномовного "Океану Ельзи", а Франція досі фанатіє від Олега Скрипки і його "ВВ". Мова - якраз не визначник популярності. Он у рашинських ШурИ і Борі Моісєєва прихильники взагалі готові чути пісеньки на німецькій
Добре він розмовляє. А тобі зомбований аби потріпатись.
Тобто Ти за Аля гринжоли? Позорисько на всю Европу ще не забыла.
адназначна, если 75 процентов будут обеспечивать повалийша с лорак и прочими пэрэсэлэнцямы, это как то не того.
Ти навіть своєю російською не можеш розмовляти без помилок - де вже тобі українську чи англійську вивчити?
Добре що татко взагалі розмовляє! Ти спитай в татка де він навчавсся,яку освіту отримав і чи давно брав до рук книжку?
Вывод - учите английский!
Стрічка RSS коментарів цього запису