реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією та військовою прокуратурою викрили на хабарництві одного з керівників Держгеокадастру у Черкаській області.

Правоохоронці задокументували факт вимагання чиновником понад сто дев’яносто тисяч доларів США у приватного підприємця. На таку суму посадовець оцінив позитивне рішення щодо надання в довгострокову оренду 485 гектарів землі для сільгоспробіт.

Співробітники спецслужби затримали залученого керівником Держгеокадастру посередника в центрі Черкас у власному автомобілі під час отримання частини хабара у розмірі сімдесят тисяч американських доларів. Зараз правоохоронці проводять обшук у службовому кабінеті чиновника.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #30 бульба 06.04.2016 01:43
Цитую Аааааа:
Де ж бiдолашний на даний час

:-) на роботі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Аааааа 03.04.2016 22:33
Де ж бiдолашний на даний час
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Шульц 01.04.2016 21:24
Цитую Моня:
Цитую Сеня Рудик.:
А ще вчора наамагалися показати Пустовара як главного корупціонера...

Так хтож їх в області ловити буде, коли генерал сам по Київу розвозить


Где там служить! Прихожане по городам разбежались, сокровища ищут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 генерал поліції 01.04.2016 20:49
Його підставили. Знаю цього чоловіка, як кришталево чесну, порядну людину і патріота. В нього вселився дух Януковича і його кістлявою рукою брав хабарі. А він не винний. Дякую всим черкащанам за підтримку мене і цього пушистого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 Геноссе Борман 01.04.2016 20:41
Это трындец, господа! Сегодня около 15.00 Мыроненко - снова на работе! У меня просто нет слов за наши суды..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 бульба 01.04.2016 17:42
Цитую Цикавый:
Слухайте чуваки, а где можна хоч адин хабарчик узять. Хоч якісь нікчемні пару тісяч у о. Пасаветуйте, га? Как на такую посаду попасть, га?

:-) так у тому й справа, щоб на неї посаду попасти треба таки хабарчик у Києві завести. А чтобы дать задание, нужно его сначала взять а кто ж нам его и за что даст. Круг замкнулся.места все заняты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Все по накатанной 01.04.2016 16:18
21 травня 2014, 09:20 Учора співробітники Служби безпеки України спільно з МВС України припинили протиправну діяльність начальника Головного управління Держземагентств а в Черкаській області «Г» Зловмисника було затримано «на гарячому» під час передачі 57 тисяч доларів США. Вказані кошти вилучено.Наразі тривають НЕВІДКДАДНІ слідчі дії. Дивіться ВІДЕО з місця затримання.

Пройшов тиждень
Затриманий 20 травня співробітниками СБУ екс-начальник Головного управління
Держземагентств а в Черкаській області Петро Г вже на волі. Його випущено під заставу (сума застави, за деякими джерелами, порівняно незначна – 50 тис. грн.)

05 листопада 2015, 11:47 Колишній начальник Головного управління Держземагентств а у Черкаській області Петро Г??ан, затриманий півтора роки тому за колосальний хабар у 57 тисяч доларів США, уникнув в'язниці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Моня 01.04.2016 15:37
Цитую Сеня Рудик.:
А ще вчора наамагалися показати Пустовара як главного корупціонера...

Так хтож їх в області ловити буде, коли генерал сам по Київу розвозить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Цикавый 01.04.2016 15:21
Слухайте чуваки, а где можна хоч адин хабарчик узять. Хоч якісь нікчемні пару тісяч у о. Пасаветуйте, га? Как на такую посаду попасть, га?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Цикавый 01.04.2016 15:18
Цитую криша:
Цитую Джон Дир:
як хвамилия? А крыша где была?

криша в цей час сама виходила під заставу в 526 тис. гривень. не до кришування, аби самому вийти сухим.


Блін!!!!!! Яка накладка вийшла!!!!!!!!! !!!!!