На черкаському телеканалі “ВІККА” знову змінилось керівництво. Учора директором стала екс-менеджер баскетбольного клубу “Черкаські Мавпи” Юлія Погостінська, пише Інфоміст

На останніх виборах Погостінська балотувалася до міської ради від команди екс-мера Черкас Сергія Одарича Партії вільних демократів. Однак стати депутатом їй не вдалося.

Варто зазначити, що за останні півтора року керівник ТРК міняється уже втретє.

До цього посаду генерального директора обіймала Вікторія Лут. На цій посаді 3 січня вона замінила Тетяну Тітову.

Сама ж Тітова, що приїхала до Черкас зі Сходу, почала працювати на телекомпанії із 1 вересня 2014 року.

До цього протягом семи років телеканалом “ВІККА” управляла Любов Правдіна.

Так характеризують Юлію Погостінську на сайті ПВД

Так характеризують Юлію Погостінську на сайті ПВД

реклама

Коментарі  

 
-5 #12 Знаючий 09.04.2016 19:44
Цитую Просто цікаво:
Цитую питаннячко:
Цитую Просто цікаво:
До Одарича так і не дійшло яку дурницю він накоїв своєю реХформою у 2014 році??


Віко, ну які там реХворми?))

Щодо гімнастики, то черкаська журналістика це - ще та гімнастіка ума))))


Узагалі то Юля. Приємно познайомитися :oops: :oops: :oops:
Я рахую, що звільнення Любочки це найбільша дурість власників каналу, і плинність кадрів тепер це тільки підтверджує. Про інше взагалі мовчу :-?


К....., не заздрь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Просто цікаво 09.04.2016 10:26
Цитую питаннячко:
Цитую Просто цікаво:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Вдячний глядач 09.04.2016 00:00
Фізкультурник Калініченко довів Рось до примітивізму,те пер інший фізкультурник підніме рівень Вікки.Виявляється,що фізіологія і ідеологія рідні брати.Слава Зігмунду Фройду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Кстати 08.04.2016 23:14
Цитую Москаль Чарівник:
Цитую Черкащанин:
Може, я просто чогось не знаю про Погостінську і вона може керувати чим завгодно, але мені чомусь здається, що гімнастика і тележурналістик а - це "трохи" різні речі.

Та да. Тележурналістом можуть бути бугалтери, хіміки, менеджери, вчителі, фізруки, перукарі, лікарі........... Ну ні в коєм случає не гімнасти:)

не у нас, а в соседнем районе, одна гимнастка, тоже междупрочим без образования, стала даже подругой по жисти одного ботоксного прыщика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 блазень 08.04.2016 20:17
Знову Одарич економить на фахівцях :-) :-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Анна 08.04.2016 17:34
Одарыч совсем из ума выжил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 тулумбас 08.04.2016 17:22
Странно. Єсть какое-то сходство с прежним екс-менеджером токо из Новой добы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 питаннячко 08.04.2016 16:24
Цитую Просто цікаво:
До Одарича так і не дійшло яку дурницю він накоїв своєю реХформою у 2014 році??


Віко, ну які там реХворми?))

Щодо гімнастики, то черкаська журналістика це - ще та гімнастіка ума))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Москаль Чарівник 08.04.2016 15:06
Цитую Черкащанин:
Може, я просто чогось не знаю про Погостінську і вона може керувати чим завгодно, але мені чомусь здається, що гімнастика і тележурналістик а - це "трохи" різні речі.

Та да. Тележурналістом можуть бути бугалтери, хіміки, менеджери, вчителі, фізруки, перукарі, лікарі........... Ну ні в коєм случає не гімнасти:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 Просто цікаво 08.04.2016 14:20
До Одарича так і не дійшло яку дурницю він накоїв своєю реХформою у 2014 році??