За словами директора КП "Черкасиводоканал" Сергія Овчаренка, внаслідок довготривалих перемовин міського голови Анатолія Бондаренка з представниками ПАТ «Азот» , досягнуто компроміс.
Потужне підприємство, яке ніколи не стояло осторонь проблем міста, розділяє всі можливі наслідки, які могли б трапитись при обмеженні водопостачання, і тому його керівництво пішло назустріч міській громаді.
Як повідомив Сергій Овчаренко, ПАТ «Азот» має наміри відізвати позовну заяву, у результаті чого рахунки КП «Черкасиводоканал» будуть розблоковані, що дасть змогу комунальному підприємству безперебійно працювати і повноцінно забезпечувати черкащан водою.
Також під час діалогу між міським головою та керівництвом ПАТ «Азот» досягнуто компромісу і в інших питаннях, що стосуються покращення благоустрою та життєдіяльності міста.
Детальніше про це – згодом.
Про це повідомили на сайті Черкаської міськради.
реклама
Коментарі
У нас ВСЁ возможно! Правит ведь не Закон - а Чиновник!
Просто надо, чтобы государство рассчиталось с Водоканалом по долгу, который в 4 раза превосходит долг Водоканала Азоту. Вместо этого - вопрос пытаются "замять"... А будет государство вовремя рассчитываться - тариф и снизить можно было БЫ. Если БЫ... А так - платим за дядю!
А что непонятного? Азот давно требует возврата к совковым нормам по выбросам - которые на порядок мягче дейстующих...
Також дуже цікаво чи не буде це знову за рахунок підвищення тарифів на водовідведення?
Стрічка RSS коментарів цього запису