реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

За спожиту теплову енергію у 2015-2016 роках Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України винна тепловикам 52 тисячі гривень. Не маючи змоги самостійно сплатити величезну суму, митці просять допомогти їм. Хоча за законом творчі спілки фінансуються із бюджету держави.


У власності обласної спілки письменників всього дві невеликі кімнати, комп’ютер, пару стільців і два столи. Але за рішенням суду його мають вилучити задля погашення боргу. У Черкаситеплокомуненерго коментувати ситуацію відмовились. А відтак питання, як сплатити заборгованість, залишається відкритим.

Про це повідомила «Рось».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #29 книголюб 05.05.2016 12:23
Цитую читач:
Цитую П:
Цитую Емілія:
...яка проголосила себе письменниками.
Є докУмент з печаткою, що він письменник. .



Це ви чули дзвін та не знаєте де він.


Та нє із ЧНУ тільки гарних панянок приймають. Я сам колись хотів вступить, то кажуть - гуляй.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #28 читач 05.05.2016 09:51
Цитую П:
Цитую Емілія:
...яка проголосила себе письменниками.
Та чого там. Он у ЧНУ дипломи видають, у яких написано: кваліфікація - письменник. І нікого не хвилює, що жодного твору (я вже не кажу про книжку) не опублікувала людина. Є докУмент з печаткою, що він письменник. І крапка. А це вже не "проголосила себе", це вже документ.



Це ви чули дзвін та не знаєте де він. Те що Черкаська НСПУ давно перетворено на філію ЧНУ ми знаємо. І що посадовці ЧНУ вирішують питання членства. Але щоб у дипломі писали письменник - це щось нове...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 знавець 05.05.2016 08:54
письменнику, щоб писать треба ручка і папір. Решта - від лукавого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 П 04.05.2016 22:33
Цитую Емілія:
...яка проголосила себе письменниками.
Та чого там. Он у ЧНУ дипломи видають, у яких написано: кваліфікація - письменник. І нікого не хвилює, що жодного твору (я вже не кажу про книжку) не опублікувала людина. Є докУмент з печаткою, що він письменник. І крапка. А це вже не "проголосила себе", це вже документ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #25 дюма димон 04.05.2016 20:27
А я тоже хочу стать письменником. Куди йти? Де ця резиденція? Хочу записацця
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #24 Шекспір 04.05.2016 16:47
Цитую макулатурщик:
Цитую пенсіонер:
є безліч способів заробітку.хоча б той же збір вторсиролвини....

або можна їхні твори здать на макулатуру


а макулатуру потім обмінять на хорошу книгу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #23 макулатурщик 04.05.2016 16:01
Цитую пенсіонер:
є безліч способів заробітку.хоча б той же збір вторсиролвини....

або можна їхні твори здать на макулатуру
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #22 Книголюб 04.05.2016 15:54
Оно то канєшно нада б иметь своих пісатєлєх хоч для понту. У всех же областєй есть. От шо плохо шо у черкасах есть свій зоопарк,есть филармонія, свій тєатр згорєвший правда, з актьорами (ні чуть нє луччими чєм пісатєлі, до речі). Шо плохого шо есть свой зоопарк? То і пісатєлі хай будуть. Шоб можна було похвастать - мол а у нас пісатєлі єсть. Ми нє рижие вам бєз пісатєлей существовать никак нєльзя. Власть хватит красть. дай деньги пісатєлям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #21 експерт 04.05.2016 15:40
Слухайте, та не гоніть ви пургу. На цю суму що вони заборгували за цілий рік деякі чиновники вечеряють у Ботічелі. Розспівалися - утримання. Дайте людям ті копійки. Хай собі пишуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 пенсіонер 04.05.2016 14:57
є безліч способів заробітку.хоча б той же збір вторсиролвини....