реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Колишній депутат Черкаської обласної ради Любов Майборода засуджує активістів організації “Білий молот”, які сьогодні зняли прапор Європейського Союзу зі щогли біля міськвиконкому.

Про це вона заявила в коментарі журналісту видання “ІнфоМІСТ”.

maj

– Мені, відверто кажучи, шкода цих представників “Білого молота”. У них, як на мене, бракує мізків, щоб зрозуміти, що, як і де відбувається, – каже Майборода.

Також вона пригадала події 11 грудня 2013 року і те, з якими боями під час подій Євромайдану вдалося почепити цей стяг.

– Головною метою зібрань тоді була євроінтеграція. І за те, щоб почепити той прапор, люди були биті… Я вважаю, що прапор Євросоюзу буде відновлений і буде майоріти так, як у будь-якому європейському місті. Куди б ви не заїхали, можете побачити там прапор країни, прапор міста і Євросоюзу. Це в будь-якому місті. Я думаю, що так буде і в нас, – переконана Любов Майборода.

Вона також із осудом відгукнулась щодо самих активістів.

– Це люди, як правило, безробітні, називають себе громадськістю, білими молотами і все таке… Мабуть, єдине для них джерело заробітку, – це влаштування провокацій. Боятися цього не слід, але треба, щоб кожен тут виконував свої повноваження. Зокрема, правоохоронці, які мають давати оцінку діям таких молодиків, – додає екс-депутат.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Зіновій 15.05.2016 23:11
Цитую КВН:
Слава богу что и Майбороде дошло, что в лживых ура-патритов нет ни мозгов ни сосвести. В глазах только долляр от МВФ

Розібрався б спочатку, дурень!!! І ще, у патріотів таки дійсно "сосвести" немає. А з тебе ця "сосвесть" так і пре! І перед очима у нас російські прапори, які за останні роки стали для нас чимось на зразок нациської символіки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Зіновій 15.05.2016 23:07
Цитую Оверко:
Цитую Сергей:
Это у тебя майборода нет мозгов! Правильно что сняли почему должен висеть флаг другой страны что продались Европе?! Украина начинает оздоравливпться

А це такі як ти по Україні розвішують російські триколірні шмати? СБУ в Черкасах взагалі працює? Скільки сепарів вільно почувається в Черкасах, а з цього ж починалося і на сході України, з бездіяльності, а то прямої зради СБУ і міліції.

100%%% Підтримую!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Антон 15.05.2016 00:07
Белый молот,стрела амура, черная сотня, голубая дивизия... сколько еще млять этих ГО будет?... эти хотят этого те хотят то... махновщина какая-то...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 КВН 14.05.2016 17:13
Слава богу что и Майбороде дошло, что в лживых ура-патритов нет ни мозгов ни сосвести. В глазах только долляр от МВФ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Цензору нет 14.05.2016 15:03
Российский блогер Александр Беленький в своем "Живом журнале" опубликовал фото из магазина на границе России с Китаем, где продаются изготовленные на заводе Roshen шоколадные российские рубли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Таки так 14.05.2016 12:31
Дискусію з даного питання слід починати не з емоційних навішувань образливих ярликів (що не є свідченням інтелекту, а скоріш, навпаки), а з вивчення правових підстав використання прапорів поруч з державною символікою України. У ряді міст (Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк)прийняті рішення з цього питання. Це цивілізовано і демократично. А щодо мізків, то це категорія не юридична.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Язон 14.05.2016 10:08
Цитую Сергей:
Это у тебя майборода нет мозгов! Правильно что сняли почему должен висеть флаг другой страны что продались Европе?! Украина начинает оздоравливпться

Брысь в родную тундру!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Язон 14.05.2016 10:05
Блин, власть в городе есть - или за дерибаном уже не только ум, но и чувство самосохранения утратиели небожители хреновы местного масштаба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Люба права 13.05.2016 19:59
З такими клінічними ідіотами нам ніколи не бачити рівня Європи. Янукович відпочиває. А, що думає міський голова? Це під вікнами його резиденції. Може, все погоджено?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Оце встругнули! 13.05.2016 18:18
У грудні 2013 року, коли "Прочерк" писав про підняття прапора ЄС біля МВК, хтось у коментах написав, що тепер його треба берегти, щоб Тулуб його не вкрав. Видно, у Сергія Барселоновича тільки зараз знайшлися гроші на виконавців з "Білого молота і голубого серпа" :-x
http://procherk.info/news/euromaydan/19295-jak-cherkaska-gromada-prapor-es-pidnimala-videoreportazh