реклама Делікат

Група представників правих організацій міста спустила з щогли, встановленої перед Черкаською місьрадою прапор ЄС, натомість підняла червоно-чорний, інформує "Антена".

На думку активістів ГО "Білий молот" знаходження прапору Євро Унії перед установою місцевого самоврядування в Україні не є законним та доречним.

Читайте також якими зусиллями далося черкащанам підняття прапора ЄС перед міськрадою ТУТ

реклама

Коментарі  

 
-2 #13 КВН 14.05.2016 17:11
Цитую Анти-НКВД:
Цитую правда:
можна подумати, що толя, людиною якого є воротник, через валєру не знав про цю акцію заздалегідь Дивно, що це зняв тільки канал Антенна правда? Совпадєниє???

А хто знает, кто такой Воротник тот смело может сказать, что скоро в городе можно ожидать и побратима Батькивщинца Олейника

Олейник буде однозначно, но пока приехала готовить почву его шефиня Йуля Тимошенко-Лазоренко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Анти-НКВД 14.05.2016 11:05
Цитую правда:
можна подумати, що толя, людиною якого є воротник, через валєру не знав про цю акцію заздалегідь Дивно, що це зняв тільки канал Антенна правда? Совпадєниє???

А хто знает, кто такой Воротник тот смело может сказать, что скоро в городе можно ожидать и побратима Батькивщинца Олейника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Язон 14.05.2016 10:11
Чего находит Белый молот - черкащанам по барабану. А вот почему СБУ не находит этих провокаторов - вопрос интересный
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 бульба 14.05.2016 03:07
Цитую ДЖЕКО:
Повна бардачела. Держустанова, серед білого дня якісь тіпи знімають прапор, інший розвішують. Які є рішення уповноважених на це органів, посадових осіб? Це реальний кримінал. А завтра ще хтось прийде, зніме один прапор, замість нього, наприклад, труси розвісить, бо вважатиме, що так правильно.

Так труси до ми ще не доросли, а от диряві шкарпетки то повне відображення сучасної України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Много букафф 13.05.2016 23:32
"Група представників правих організацій міста спустила" - есть вполне достаточно.
Камунисты, - а шо нє? Та й група подпольщиков- "21 негритёнок от мели" - токо "за!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 правда 13.05.2016 19:20
можна подумати, що толя, людиною якого є воротник, через валєру не знав про цю акцію заздалегідь Дивно, що це зняв тільки канал Антенна правда? Совпадєниє???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 ПроБлиск 13.05.2016 19:01
А на відео - голос, який російською запитує: "Нож дать?" це чий - когось із "біломолотобойці в" чи Воротніка, який знімав це відео?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Оверко 13.05.2016 17:22
Сажать і сажать надовго, бо завтра вже на тачанках почнуть роз'їзжать з чорним прапором і написом "анархія мать порядка"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 патріот 13.05.2016 17:06
Що за мурло бородате...де СБУ, поліція? Чому не завадили незаконним діям...наплодили різних ГО...що вони роблять корисного для суспільства і громади міста? Працюють? Платять податки чи ні? Може в зоні АТО з них більше користі буде..розмінуванням наприклад зайнятися...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #4 Юрій 13.05.2016 15:41
А червоно-чорний доречний та законний? То, може кожен почне вивішувати свій прапор?