реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич природніше почуватиметься у великій політиці, ніж у практичній діяльності. Таке переконання висловив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький в інтерв’ю «Інфомосту»

Радуцький

– Я згадую Сергія Олеговича… Було так. Він каже: побігли. І всі біжать в один бік, біжать-біжать… Зупиняються, а Сергія Олеговича вже немає. Він уже біжить в інший бік. А ми не можемо зрозуміти, в чому справа. Потім усі розвертаються і біжать з ним в інший бік… Сергій Одарич – хороший політик, йому потрібно йти у велику політику, – переконаний пан Радуцький.

Нагадаємо, при міському голові Сергії Одаричі Олександр Радуцький обіймав посаду керівника КП «Дирекція парків», а згодом став секретарем міськради. Посаду секретаря міськради Олександр Романович обіймає і при нинішньому міському голові Анатолії Бондаренку.

– З Бондаренком значно простіше. Якщо людина сказала так, то це так. Якщо ні – то ні. Якщо ми вирішили працювати в напрямку капітального ремонту доріг, ми цим тільки і займаємось... Що стосується практики, то Бондаренко, повірте, набагато голів вище, ніж Одарич. Тому мені з ним комфортніше працювати, – зазначив Олександр Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Макуха 25.05.2016 14:02
Цитую Реґіональна Тальнівщина:
Час утворювати вірменську партію України. Одарича - її генсеком

А чому ж "вірменську"? Швидше "аїдише-гешефтмахерську "!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Дед 25.05.2016 12:17
"Папе" вредно думать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Реґіональна Тальнівщина 25.05.2016 11:42
Час утворювати вірменську партію України. Одарича - її генсеком
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Москаль Чарівник 25.05.2016 11:12
Точно підмічено. І про забіги, і про велику політику, де можна упражнятися в теорії благодєнствія усіх і практиці збагачення сєбя лічно)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Небесня сотня 25.05.2016 09:04
Коли ремонтували вулицю Небесної сотні то вас всі Черкаси і бачили і чули. Наче зновбудований театр в Черкассах відкривали, стільки журналістів відеооператорів , сюжетів на телеканалах. Не пройшло півроку плідной співпраці, а дорогу вже треба ремонтувати, а навкруги тиша і ями. Може шось не так і не туди? Не політика, а великий карман?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Соня 25.05.2016 06:45
Радуцькому треба йти з політики,це точно!
А Одарич хай сай вирішує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 мешканець міста 24.05.2016 23:36
Одаричу давно пора іти на х.. і з цього міста також.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Сидоров 24.05.2016 22:54
...що Одаричу слід іти у велику політику... По стопам великого політика Олійника? Також мером Черкас був. Падло таке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Сима 24.05.2016 20:55
про головы.... Шура, возможно вы имели ввиду - отсутствие всяких голов!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Хала 24.05.2016 20:54
Вместе дерибанить проще.