реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Українські солдати, які зараз захищають Батьківщину на Сході України, потребують допомоги. Про це у Фейсбуці повідомила черкаська волонтерка Іванна Дубова.

«Працюємо над потребами 53-ї і 10-ї гірсько-штурмової бригади. Хлопці з 10-ї бригади харчуються сухпаями вже тривалий час, немає на чому і в чому готувати їжу. Стоять на самій передовій і майже не мають можливості виїхати. Просять навіть хліб і воду!!! Збираємось в поїздку і надіємось на Вашу допомогу!», - написала Іванна.

Вона просить людей допомогти допомогти зібрати:

продукти харчування тривалого зберігання (крупи, макарони, консерви (мясні, рибні, солодкі), овочі);

чай, кава;

кондитерка;

цигарки;

побутові засоби (миски пластикові, відра, кастрюлі, бочки і т.д.) футболки.

"Збираємо кошти на рації - 6 шт. ( для спілкування і передачі інформації між постами - 9000 грн.), будівельні матеріали - мішки(зеленого кольору), скоби, миючі засоби, кухонні дрібнички, засоби від комарів".

Допомогу можна надавати за адресою вул. Благовісна 170 (колишня тютюнова фабрика) за тел. 096-074-15-54, 093-74-199-78.

 

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #20 бульба 01.06.2016 20:45
Цитую Эксперт:
Так канешно нельзя говорить... но после прочитанного таки появляется пожелание к бойцам: развернитесь да маршем на Киев к Генштабу - и сцука под дуло всех тех чиновников кто занимается обеспечением заставить рыть себе могилы в лесу!!!!!

Дак глибше копай. В генштабі навряд чи знайдеш все зароблене та відняте людське бабло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 бульба 01.06.2016 20:44
Цитую Яша:
Так нічого і не змінилось... Як два роки тому все трималось на волонтерах, так і досі...
Хай би ті пузаті генерали поїхали на передову тай би подивились...

Ага генералам бабло камазами возять а вони не дають бійцям. Мозок включіть де горшики осіли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 бульба 01.06.2016 20:41
Цитую Інформ:
Чому така суперечлива інформація: по телевізору - потужне сучасне військо, величезні суми на армію, а тут - просять воду й хліба?

:lol: а Ви що не зрозуміли, що правда і пропоганди різні речі? Чи Вам европське життя таким малювали запроданці що прийшли до влади українського народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 бульба 01.06.2016 20:38
Цитую Антирашист:
Цитую украина:
С моей зарплаты каждый месяц высчитывают 100 гр на АТО

Дякую, ватниця - я вперше почув від тебе приємну новину! :lol: :lol: :lol:

Тобто тебе нашдиванний хероє проблеми народу не цікавлять? Хоча і не дивно ти ж теж з тих 100 маєш кістку під ноги від вороватої влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #16 Антирашист 01.06.2016 15:49
Цитую украина:
С моей зарплаты каждый месяц высчитывают 100 гр на АТО

Дякую, ватниця - я вперше почув від тебе приємну новину! :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Вопрос 01.06.2016 15:45
на кого хлопчики работаете ? куда целитесь ? сами же пишите что вас грабят те кого вы майданеры , посадили на трон ? ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 федор принципиальный 01.06.2016 15:25
Куда идут деньги,которые забирают даже у пенсионеров,не говоря о тех суммах,которые снимают с депозитов,а это ведь приличные деньги,думаю,чт о должно было бы хватить нашим защитникам не только на хлеб и воду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #13 украина 01.06.2016 15:02
С моей зарплаты каждый месяц высчитывают 100 гр на АТО, и так с каждого бюджетника. С народа уже все взяли. Вопрос к этим жирдяем( президент и Ко)- где наши деньги????????!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 ау 01.06.2016 13:22
да,в окопах дійсно немає ні душу ні їдальні. А якщо є то падіння снаряду і вже нема. А по телевізору кажуть що за ніч 30 разів велися обстріли з мінометів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 олег 01.06.2016 13:17
Волонтери, як ніхто інший, знаючи, з якими проблемами стикаються бійці, наряду з матеріальною підтримкою, мають жорстко ставити питання перед тими, від кого залежить це забезпечення, заручаючись підтримкою громадкості. Коли одні рискують життям в тому числі із за неналежного матеріального забезпечення, інші, жируючи на мирній території, свідомо уникають сплати військового збору, а контролюючі органи хоч би хни.