реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Виконавча служба забрала на продаж тролейбус КП "Черкасиелектротрансу" через борги підприємства. Така інформація прозвучала сьогодні на обласній нараді в ОДА.

Деталі за посиланням.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 ау 14.06.2016 09:40
пора закінчувати з пільгами на транспорті. Там де і пільги ніколи не було і не буде прозорості їх використання. Гідну пенсію і зарплату. І досить комуністичних фенічек про пільги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Язон 13.06.2016 17:35
Цитую Архемандріт:
Губернатору Ткаченку треба дякувати - створює проблеми Бондаренку та місту як може. Замість допомоги міській владі від ОДА - одні палки в колеса. Ганьба! Бо чим в місті гірше, тим в ОДА веселіше!

Ткаченко в суде заседает? Или Ткаченко вводит льготы ,а потом не рассчитывается за них?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Язон 13.06.2016 17:34
Сначала власть не рассчитывается с троллейбусникам и за провоз льготников - а потом троллейбусы за долги забирает? Это - не называается искусственное доведение до банкротрства и унгичтожение городской инфраструктуры? И ни одна продажная дутапетская харя и не почесалась - независсимо от цвета трусов и флагов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Таки да. 13.06.2016 14:09
Тю, то так усенькі заберуть. Калавур!................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Люби,Боже правду. 13.06.2016 13:22
Цитую Я черкащанин:
Де ж взятися доходам у тролейбусному парку, якщо за проїзд фактично ніхто не платить: пенсіонери - не платять, школярі й студенти - за півціни, а скоро зовсім не платитимуть. Для інших - смішна ціна квитка.

Да, а спробуй відмінити пільги пенсіонерам - знесуть місьвиконком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Я черкащанин 13.06.2016 12:11
Де ж взятися доходам у тролейбусному парку, якщо за проїзд фактично ніхто не платить: пенсіонери - не платять, школярі й студенти - за півціни, а скоро зовсім не платитимуть. Для інших - смішна ціна квитка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Архемандріт 13.06.2016 11:56
Губернатору Ткаченку треба дякувати - створює проблеми Бондаренку та місту як може. Замість допомоги міській владі від ОДА - одні палки в колеса. Ганьба! Бо чим в місті гірше, тим в ОДА веселіше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Сидоров 13.06.2016 11:42
Отакої. Не встигли віддати, тепер забирають. А що далі буде. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 ?!! 13.06.2016 10:50
От і всіх договорняків Бондаренка і Фірташа. Краще б забезпечили роботу підприємства!