реклама

реклама

Депутат черкаської облради Микола Булатецький вдруге припаркував авто у забороненому місці, - пише zmi.ck.ua.

Близько години тому патрульна поліція Черкас оштрафувала Миколу Булатецького за порушення правил паркування під знаком 3.34. Про це у коментарі Zmi.ck.ua повідомила речниця служби Зоя Вовк.

За її словами, це сталося на бульварі Шевченка біля будівлі «Облагробуд».

Патрульні винесли Булатецькому постанову.

реклама

Коментарі  

 
+9 #19 Мирон 16.06.2016 16:05
Шося куми Володимира Олійника розходилися. Один бухає, другий де хоче там і паркується :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #18 rapid 16.06.2016 10:52
Оце Вам індикатив. Повага да закону - це повага до держави, от таку маємо повагу з боку Булатецького, а обв"язати себе прапором, одіти вишиванку та рвати собі горло,- це популізм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 ау 16.06.2016 09:34
да, а все тому що в місті відсутні велосипедні доріжки. Пан Булатецький мабуть ними і займеться. Ентузіазм і здоровя є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 2016 16.06.2016 06:31
пора на велосипед
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #15 Пшонка 16.06.2016 02:54
Цитую В. Белий:
Відомий брехун, надо машину мінять або їздить по правилах


Відомий брехун? Не те слово...
Мете своїм "помелом", шо дурний порожньою торбою, і сам у це вірить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #14 Черкаси 16.06.2016 01:07
сміттєвий бак не там припаркував?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 Леся 16.06.2016 00:02
Цікаво,що цього "борця" вже кинулись захищать від "гадосної" поліції місцеві псевдожурналіст и з так званого Дзвону. Оказуєця, Колю переслідують за опозиційність.Якщо Коля буде за своєю відомою звичкою куролесить Черкасами , хильнувши в кабаку, то спинять його ніззя! Бо він - Коля! Як це все обридло!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Что случилось за день 15.06.2016 22:01
ПОПАЛ ПОД ПАТРУЛЬ
"Час назад на бульварі Шевченка біля будівлі "Облагробуд", попал под патруль с извозчиком № 8974 гр. М. Б. Пострадавший отделался легким испугом в виде постановы."