реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

До патрульної поліції звернулися працівники 3-ї міської лікарні з повідомленням про те, що до їхнього закладу втрапив молодий чоловік з явними ознаками наркотичного сп’яніння.

Поведінка хлопця була агресивною і супроводжувалася галюцинаціями. Через такий стан йому, навіть не могли надати медичну допомогу. Інспекторам довелося тримати пацієнта тоді, коли медики проводили необхідні процедури.

Щойно парубка втихомирили і з`ясували де він проживає, патрульні навідалися до нього додому аби повідомити матері, що її син перебуває в лікарні. Двері відчинив 17-річний син господарки квартири.

Він також мав явні ознаки наркотичного сп`яніння: агресивну поведінку та галюцинації. У хлопця виявили пластикові колби з речовиною білого кольору, схожу на наркотики.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу.

Про це повідомили у Патрульній поліції Черкас.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #1 Іван 12.07.2016 20:44
Два брата- акробата. Бували випадки, що дітки підсажували батьків на наркоту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100