Перейменувати черкаську вулицю Сумгаїтська на вулицю Степана Бандери запропонував у «Фейсбуці» журналіст Валерій Воротнік. Через це в соціальній мережі розгорнулася дискусія.

«Шановні черкащани! В Києві віднині є проспект Степана Бандери. А ми що, гірші? От скажіть мені, чим дорого нашим Черкасам азербайджанське місто Сумгаїт? Може варто вулицю перейменували на проспект Бандери?» – запропонував журналіст.

У коментарях з’являються як схвальні, так і критичні відгуки. Один із авторів топонімічної концепції Черкаської міськради Михайло Сиволап вважає, що, оскільки Сумгаїт – місто-побратим Черкас, то перейменування цієї вулиці може розглядатися як розрив із Азербайджаном, який є одним із міжнародних союзників України.

Загалом після проведення декомунізації на Черкащині ім’я легендарного провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери отримало п’ять вулиць.

реклама

Коментарі  

 
-3 #37 Не бреши! 14.07.2016 15:30
Цитую Сергій:
У нації можуть бути різні герої, але тих хто вбивав тільки за те, що "є поляком", важко називати героями ((

Досі тиражуєш совкові побрехеньки про бандерівців, як душителів поляків і євреїв? А як тоді буть з цілими підрозділами у складі УПА, які були набрані з тих же поляків і євреїв? Як бути зі спільними операціями УПА і Армії Крайової проти гітлерівців і сталіністів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #36 Сергій 14.07.2016 13:54
У нації можуть бути різні герої, але тих хто вбивав тільки за те, що "є поляком", важко називати героями ((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #35 житель сумгаитской 14.07.2016 11:12
ПРОТИВ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #34 модель 14.07.2016 11:09
Цитую Юхим:
В коментах одні однояйцеві ватники. Радує! Разрив з азерами? Це теж надихає! Вулиця Бандери потрібна місту.


Напекло? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #33 Олена 14.07.2016 07:29
Друзья,не ведитесь на все эти порошенковские вбросы,это ничто иное,как отвлечение внимания от той провальной политикоэкономи ческой ситуации которая бурным цветом протекает в Украине.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #32 бульба 13.07.2016 20:53
Цитую Оверко:
Цитую Сергей:
Вы что больные?! бендера это тиран и фашист

А ти ще той історик... Дідусь часом не розтрілював українців і не відправляв до Сибіру?

Дурнику найбільше українців знищили українці, що зараз знову повторюється.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #31 бульба 13.07.2016 20:52
Цитую модель:
Воротник, я все скидываю на жару :lol: вам видать сильно голову напекло? Журналисты, а вы не можете собраться и вправить мозг вашему коллеге???

Це невиліковне, хвороба хронічна й потребує повної ізоляції. Хоча вина розквіту такої нечесть цілком лежить на народові. Якби ця несенітниця не отримала жодного коментаря і отримала абсолютне ігнорування - це була б найдостойніша оцінка брехунця і він би канув і літа міллю невідомою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 бульба 13.07.2016 20:46
Цитую 007:
Категорично против. Чому нам навішують назви вулиць людей з сумнівним минулим? Якщо ні назва комуністичним, так і ні нацистським. Тим більше назва вулиці до комуністичної ніякого відношення не має. Воротніка і так ніхто не рахує за журналіста, а він одно десь та і винирне, щоб не забували.

А давайте цього балабола називати комірцем засудженим? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 бульба 13.07.2016 20:45
Цитую Логопед:
Цитую Сергей:
Вы что больные?! бендера это тиран и фашист

Ти тормоз, сер Гей! БЕндер - це персонаж Ільфа і Петрова, а БАндера - лідер ОУН. То ти кого мав на увазі, недоучка? ;-)

Так обоє рябоє, тільки один аферіст а інший фашист. То тобі краще щоб вулицю назвали аферистична чи фашистська?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 бульба 13.07.2016 20:43
Давайте спочатку Вортіка перейменуєм в Комір, а потім будемо думати про вулиці.