реклама Делікат

Корпорація «Богдан» ініціювала процедуру банкрутства дочірнього підприємства Автоскладальний завод № 3 у Черкасах із метою оптимізації виробництва і скорочення витрат в умовах падіння авто ринку.

Як пише ЛігаБізнесІнформ, прес-секретар корпорації Сергій Красуля пояснив, що в умовах економічної кризи потужності компанії недозавантажені. Тому випуск вантажної техніки перенесли на інші заводи корпорації.

За даними ж асоціації Укравтопром, у серпні 2011 року на потужностях корпорації було виготовлено 45 вантажних автомобілів, що на 68% більше, ніж у липні. Але господарський суд Черкаської області порушив справу про банкрутство цього підприємства.

Раніше президент корпорації «Богдан» Олег Свинарчук заявляв, що за підсумками року корпорація отримає збитки, як і в 2009-2010 роках.

ДП «Автоскладальний завод № 3» в Черкасах було запущено в експлуатацію 9 вересня 2008 року.  Потужність заводу – 15 тис. вантажних автомобілів у рік. Завод займає земельну ділянку площею 6, 630 га.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Лідко 19.12.2011 02:01
Здається збанкротів не лише Богдан, а ше й Черкаська продовольча компанія, власник якої має борг понад 1 млрд грошенят, як вам? А це бвший нардеп Подобедов. Цікаво куда він в своїй компанії витратив стільки грошей??І став банкрутом, знущання просто!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Саме той 18.12.2011 02:03
А не здається вам, що дуже багато на Черкащині банкрутів, наприклад новина про банкрут Черкаської продовольчої компанії, власник якої стирив понад 1 млрд гривен, а тепер компанія банкрут, то ваще!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Сергій 06.10.2011 18:53
ой-йой-йой!!!, а хто ж байкот-то оголошував Богдану? А х да молодець, виждав пів-року і давай душить! Податки заводу концентрувалися в Києві, тому наші зиску не мали з них. А про людей хай думають піарщики, які розкрутили лозунг: "Україна для людей".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 123 06.10.2011 17:58
Цитую 123:
Цитую Фелікс:
Знищення українського "ДЕТРОЙТА" - ганебний результат бездарної діяльності влади Партії регіонів!!! ГАНЬБА НЕУКАМ!!!

Нет! Наша партия вумная, лутшая в стране, оббразованная не менее Гулака-Артьомовского и Анны Ахметовой. А вы, кровосиси, помолчали бы лудше!


а под своим ником, что стрёмно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 123 06.10.2011 17:55
Воровать чужие ники - полный п....! :-* На свой фантазии не хватат?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 123 06.10.2011 11:38
Цитую Фелікс:
Знищення українського "ДЕТРОЙТА" - ганебний результат бездарної діяльності влади Партії регіонів!!! ГАНЬБА НЕУКАМ!!!

Нет! Наша партия вумная, лутшая в стране, оббразованная не менее Гулака-Артьомовского и Анны Ахметовой. А вы, кровосиси, помолчали бы лудше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Фенікс 06.10.2011 11:18
Цитую Фелікс:
Знищення українського "ДЕТРОЙТА" - ганебний результат бездарної діяльності влади Партії регіонів!!! ГАНЬБА НЕУКАМ!!!



А если ты свои штанишки обгадишь, тоже будешь кричать "ганьба ПР"???
Ну ты и клоун!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Вадим 06.10.2011 10:28
Так завод по Чигиринской никогда не работал. Растаскивают все потихоньку третий год