реклама

реклама

Петиція проти встановлення стели «Я люблю Черкаси», яка нещодавно була оприлюднена, є не більш ніж політичною провокацією. Таку думку у коментарі «Прочерку» озвучив секретар Черкаської міськради Олесандр Радуцький.

За його словами, інформація про те, що стела буде розташовуватись у Долині троянд і саме в такому вигляді, як зображено, є викривленою і не відповідає дійсності.

- Навіть мови не було про те, щоб розміщувати стелу поблизу пагорбу Слави. Я, коли побачив ці фото, сказав, що я проти такого розміщення стели. Ми розглядали у якості варіантів Долину троянд та сквер ім. Богдана Хмельницького, - говорить пан Радуцький.

За його словами, процедура встановлення подібного об’єкту має включати такі етапи: розробка проекту, розробка кошторису, державна експертиза та виготовлення. Наразі триває лише виготовлення проекту.

- Це знову перетворили у політичну боротьбу. У місті дороги ремонтуються, соціальний захист населення забезпечений, а декому просто нема до чого докопатись, - зазначив Олександр Радуцький.

Він також додав, що оприлюднена петиція всерйоз не буде розглядатись владою.

- Не зрозуміло, проти чого голосували люди: проти встановлення стели взагалі, проти встановлення її у тому місці, чи проти встановлення у тому вигляді, - додав секретар міськради.

Олександр Радуцький також сказав, чим важлива така стела для черкащан.

- Така стела є у більшості міст. У кожної черкаської сім’ї повинна бути світлина у підтвердження того, що вони люблять своє місто.

реклама

Коментарі  

 
+11 #17 Геноссе Борман 22.07.2016 09:54
Зразу стає зрозуміло, хто освоює 300 000 грн з міського бюджету...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Просто шок 21.07.2016 21:18
Краще б Радуцький подбав про зливну каналізацію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Ольга 21.07.2016 20:00
Цитую ау:
тільки після ремонту тротуару на вулиці Небесної Сотні і біля НДІХіму

...та бiля м"ясного фiрмового магазину ЧПК по вулицi Гоголя, та бiля Станцii переливання кровi! Там не тротуар, а позорище, можна ноги зламати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 федор принципиальный 21.07.2016 19:44
Так небрежно 300 000 грн под зад,любите,черк ащане,Черкассы, а не лучше было бы соьрать депутатов на сессию на предмет моратория на тарифы по коммуналке или обеспечить нашумевшую в свое время кампанию об обеспечении моющими средствами садики и школы или обеспечить красками и материалами на ремонт тех же садикоа и школ в летнее время,ведь не за горами 1-е сентября,шановн ые,в городе тысячи нерешенных проблем-закончите начатое и приступайте к новым первоочередным, как например ремонт дорог и тротуаров,вот за такие дела черкащане будут любить Черкассы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 смс 21.07.2016 19:10
Відповідь типу:"Сам дурак".Він,що - головний естет міста,чи найбільше зацікавлений в 300 штуках?Ці всі стели нагадують провінційні совкові дошки пошани. До цього часу в місті не має гідного памятника Небесній сотні , загиблим в АТО, а дядьки граються в підросткове селфі за бюджетні кошти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 я за петицию. 21.07.2016 19:05
Цитую Політичний провокатор:
«У кожної черкаської сім’ї повинна бути світлина у підтвердження того, що вони люблять своє місто.»
Аргумєнт, чо!
А у кого нема — розстрілять!

не мечите бисер. он все равно не поймет. на ветке рядом просят о помощи больному ребенку. но для них важнее скопировать и выставить этот кич и сделать на его фоне селфи. такая стела есть и в оккупированном донецке. и нам тоже надо. а как же-других проблем у города нет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #11 Політичний провокатор 21.07.2016 17:31
«У кожної черкаської сім’ї повинна бути світлина у підтвердження того, що вони люблять своє місто.»
Аргумєнт, чо!
А у кого нема — розстрілять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #10 Де на міському сайті 21.07.2016 17:20
Відповіді на всі ПИТАННЯ ГРОМАДИ? ДЕ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕНН Я ТРАНСПОРТНА РЕФОРМА, МЕДИЦИНА ВЗАГАЛІ ПІСНЯ БЕЗ МУЗИКИ.СТЕЛА НАГАДУЄ НАГАДУЄ НОМЕР КВАРТИРИ НА ДВЕРЯХ НЕ ЗБУДОВАНОГО БУДИНКУ. СПОЧАТКУ ЗБУДУЙТЕ СУЧАСНЕ МІСТО А ПОТІМ ТАБЛИЧКУ ВИЗНАЧАЙТЕ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 ЦЕдрібничка. 21.07.2016 17:14
Цитую правда:
радуцький сам провокатор

Для міського бюджету це дрібниця Мер та Секретар повинні хвалитися не тим що тратяь , але й ЗАРОБЛЯЮТЬ, ЕКОНОМЛЯТЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Стратегія 21.07.2016 17:10
Цитую правда:
радуцький сам провокатор

Відсутня СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ МІСТА ЧЕРКАСИ. 1.ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕНН Я БУДИНКІВ. 2 ОРЕНДА ТЕЦ -ОРЕНДАТОР НЕ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ В ЕНЕРГОЕФЕКТИВНО СТІ ТА ЗМЕНШЕННЯ ТАРИФІВ НА ТЕПЛО. 3. ТРАНСПОРТНА РЕФОРМА- ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЯКОЇ МІСТО ОТРИМАЄ 40 МЛН ГРН. ПРИБУТКУ НА МЕДЕЦИНУ ТА ІНШІ ДІРКИ.
ЩО РОБИТЬСЯ ВЛАДОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ 50-60 ТРАЛІКІВ?