реклама

реклама

Сьогодні перед початком сесії Черкаської міськради три депутати отримали подяки від міського голови.

Так, за активну громадську позицію, волонтерську діяльність, допомогу АТОвцям подяки отримали Микола Мирза, Руслан Лола і Станіслав Лукирич.

– Вони за своїм характером скромно мовчали, але коли вони їздили туди, то невідомо чи вони б вернулися живими. Тож дозвольте мені виловити від імені депутатського корпусу слова подяки цим депутатам, – зазначив під оплески мер Анатолій Бондаренко.

DSC_0012

DSC_0016

DSC_0017

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 МАКС 18.12.2016 15:17
МИРЗА-БЫЛ ВО ВСЕХ ПАРТИЯХ И КЛЯЛСЯ В ВЕРНОСТИ И ПРЕДАННОСТИ.ВО ВРЕМЯ ОТЕЧЕСТВЕННОЙ ВОЙНЫ ТАКИЕ БЫЛИ ПОЛИЦАЯМИ.А ЕГО ПРЕДАТЕЛЯ(БЕЗ ЧЁПИКА СЗАДИ)ПООЩРЯЮТ-ПОЗОР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 С.Лукирич 30.07.2016 02:46
Дякую друзям за підтримку!!!
І Вам, диванна сотня теж дякую! І хочу сказати всім хто не знає, що наша група "Патріот"( керівник О. Котенко) була одна з перших яка почала визволяти з полону наших хлопців і дівчат. До речі одни з перших визволених хлопців були Черкащани О. Осейко та Д. Половинка, вони перебували у полоні у м. Снежном. Нашій групі вдалося їх визволити 28 липня 2014 року.
Кому цікаво зайдіть на сайт ГО " Група Патріот" чи в ФБ на сторінку керівника групи Олега Котенко.
Миру Всім!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Скромнік 28.07.2016 18:42
скромно мовчали, вони і при Ригах скромно мовчали, будучи головами іхніх організацій,і коли Тулупа захищали скромно мовчали на камеру, і при Порошенку тепер скромно мовчать. Відразу визивають ці скромніки :-x
Коли вже іхні скромні доходи перевірять на предмет підставних фірм та кормушки з бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 федор принципиальный 28.07.2016 18:36
Коля мирза при любом мэре свой человек,в какой он только парти не побывал,кому он только ...... не лизал,но И дахновка его уже собственность с жителями вместе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 стабилизец 28.07.2016 16:46
рыбак рыбака... толя-железяка братву собирает. бум теперь жить по понятиям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #5 Ропан 28.07.2016 14:13
Те,що Мирза пройдсвіт,знают ь всі.Нічого і нікому він з власної кишені не дасть.А з бюджету - так,скільки завгодно.Пас...на він людина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 гога 28.07.2016 13:34
Так Лукирич б...дюжка.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #3 УБОЗ 28.07.2016 12:29
Цитую А судді хто?:
Мирза і Лукирич - найкращі? :lol:

Колись вони були гордістю бригад 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #2 Урюк 28.07.2016 11:49
Цитую А судді хто?:
Мирза і Лукирич - найкращі? :lol:
Не важливо ким ти був,важливо ким ти став...Через те так і живемо. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #1 А судді хто? 28.07.2016 11:39
Мирза і Лукирич - найкращі? :lol: