реклама

реклама

У супермаркеті "Сільпо", що у центрі Черкас, касир не захотіла обслуговувати покупця державною мовою та навіть покликала охоронця, аби вивести його. Про випадок, що трапився з її чоловіком увечері 28 липня, розповідає у Facebook черкащанка Оксана Колісник, інформує ВІККА

"Сваі нацианальниє прістрастія висказивайтє на какіх нібуть майданах"– ізрекла касирка, на бейджі у якої було зазначено "Діана Сапега", – "Ахрана! Вивідітє іго!". Це ось майже тільки що в "Сільпо", що на Остафія Дашковича, у відповідь на вимогу мого чоловіка обслугувати його українською мовою. Черга її підтримала..." – написала вона.

528075

Після цього чоловік залишив відгук у книзі скарг та пропозицій, а невдовзі планує навести візит й адміністратору закладу, – каже Оксана Колісник.

У мережі містяни обурились такій поведінці касира.

"Сумно, що в самому серці країни ось так. Чомусь думаю, що в Полтаві черга теж би підтримала таку касирку. Хоча дуже хочеться помилятися", – написала Ольга Правденко.

"На завтра вона має шукати іншу роботу із "гарним" резюме" – додав Дмитро Вовк.

613875

реклама

Коментарі  

 
+1 #31 Басаврюк злий 03.08.2016 23:04
Цитую правда:
В Україні мова українська, а іншим слід це розуміти, або їхати в сваю расєю.

А якщо з Раши виженуть украiнцiв -за те що вони вчили в школi свою мову ?)) Та привезли гени цiеi мови з собою в валiзах ?)) От думку гадаю .... до чого призведе тупе нацьковування слов"ян рiзних племен одне на одного , що топтали Киiвську Русь в рiзних напрямках та мiксувались аж з татаро- монголами , вбираючи iх гени ?? А може звiдти й лють скажена засiла в мозок - самих себе знищувати ??? Але ж багатi тому й радi !))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #30 просто цікаво 02.08.2016 08:47
Цитую Анна:
І ще цікаво, чому ніде не вказано як вів себе цей чоловік - Колісник Іван Васильович. Якщо черга підтримала касира, то скоріше за все чоловік вів себе негідно, або ж це була завчасно спланована акція, прийти до магазину і почати качити права, щодо мови, або чоловік був під дією або після дії алкогольних або ще якихось подібних речовин, тому що зазвичай люди в такому стані шукають того на кому можна було б зірватись, бо нормальні і адекватні люди не концетрують увагу на тому на якій мові до них звертаються, а тут явно провокаційна поведінка.

Звідки таке знанння людей "в такому стані" (бували самі ?) і повчальні інтонації при "скоріше за все"? А ще дивує те,що підозріло багато знаєте про цього мужика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 бульба 01.08.2016 22:19
Цитую Антонио:
Надо принять закон: за разговор в общественных местах русским языком - расстрел на месте. Все.Точка.
....тихо и на кухне шепотом...)))

угу і особливий пайок донощикам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #28 А320 01.08.2016 17:08
А в Донецке театр и на русском и на украинском работает! Они мудрее понадусеров.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #27 Антонио 01.08.2016 15:40
Надо принять закон: за разговор в общественных местах русским языком - расстрел на месте. Все.Точка.
....тихо и на кухне шепотом...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #26 Анна 01.08.2016 14:40
Ну із боку це виглядає, так ніби дійсно чоловік сховався після всього накоїного за спідницю своєї дружини, якщо Колісника І. В. так заділа поведінка касира, то чому він сам нічого не вирішив, а пише скарги, звертається до адміністрації його дружина, тим паче що чоловіку не 3-4 рочки, а десь приблизно 55-58 років, невже в такому віці він не здатен сам цивілізовано і достойно вирішити цю малюсіньку проблемку, тим більше, що дівчині касиру приблизно 27 років і він як мудріший і старший теж відповідальний за свою поведінку і ставлення до касира?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #25 Анна 01.08.2016 14:37
І ще цікаво, чому ніде не вказано як вів себе цей чоловік - Колісник Іван Васильович. Якщо черга підтримала касира, то скоріше за все чоловік вів себе негідно, або ж це була завчасно спланована акція, прийти до магазину і почати качити права, щодо мови, або чоловік був під дією або після дії алкогольних або ще якихось подібних речовин, тому що зазвичай люди в такому стані шукають того на кому можна було б зірватись, бо нормальні і адекватні люди не концетрують увагу на тому на якій мові до них звертаються, а тут явно провокаційна поведінка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #24 Кауфер 01.08.2016 12:43
Заселення московитами України дається взнаки. Нічого, демосковізація триває, але ясно, що це процес не одного дня
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #23 жіноча логіка 01.08.2016 11:00
Цитую Анна:
А скажіть чоловік при своєму розумі, чого він сам безпосередньо і відразу не звернувся до адміністрації магазину і не вирішив це питання, а прибіг, нажалівся своїй дружині і тепер вона як справжня українська дружина захищає свого МУЖЧИНКУ. :-*

Не в цьому суть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Верник 01.08.2016 08:55
Цитую Максим:
Цитую Коли посадять запроданців:
Цитую В. Белий:
Люди, у нас всюди декларується, що "рускій язик у нас нє ущємляют"... Мовляв, усі як хочуть так і говорять! Так якого дідька до продавалки докулупались, вона шо держслужбовець чи чиновниця якась??? Ви ж самі сюжети для пропаганди ДНР-ської подаєте, не будьте упоротими... коту немає шо робити то він шось лиже...

Так отож. Це ж вірняк,мозок народу забивати різними дутими проблемам а самим грабити і знищувати український народ і Україну як самостійну державу.


То може нам взагалі визнати російську мову державною, а українську заборонити, щоб ублажити кремль? Це не дута проблема. Сепаратизм піднімав голову саме там де більшість населення російськомовне.


логічно, але піднімав голову як ви кажете , в т.ч. після "фаріонівських" законів, щодо мови, нє ??? Тепер голова в них піднята і ми всі раді...