реклама Делікат

архівне фото

архівне фото

До працівників міліції надійшла інформація про те, що 36-річний керівник Держрибоохорони, вимагає від підлеглих кошти за непроведення перевірок, виконання ними своїх службових обов’язків, непритягнення до дисциплінарної відповідальності, непереведення на іншу посаду з меншим обсягом роботи та сприяння у просуванні по службі.  Про це повідомляє прес-служба черкаської міліції. Стало відомо, що у одного з працівників цей посадовець вимагає 15 тисяч гривень. При перевірці інформація знайшла своє підтвердження, під час передачі частини цієї суми зловмисника було затримано.
Начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Дерновий, наголосив на тому, що працівники ОВС працюють виключно в рамках чинного законодавства. «Ми будемо нещадно притягати до відповідальності так званих «борців з бракон’єрами», не дивлячись на те, які посади вони займають, - зазначив начальник УМВС, - справа по браконьєрах на Чигиринщині, які винищили велику кількість сомів, вже направлена до суду, розслідування кримінальної справи, порушеної по факту привласнення 250 тисяч бюджетних коштів колишнім керівництвом Держрибоохорони в Черкаській області розслідується і після надходження будівельної експертизи також піде до суду, і от сьогодні – справа по хабарництву, яку ми обов’язково забезпечимо належним оперативним супроводом і доведемо до логічного завершення».
Наразі зловмисник затриманий.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 дозор 19.10.2011 14:21
здесь все ответы на ваши вопросы http://genshtab.info/index.php?title=%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B9,_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B9_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 просто людина 16.10.2011 15:21
Цитую рентген:
а чому Дерновий не каже що на цю посаду він дуже хоче поставити свою людину ......................?

у якої рильце в пушку по минулим справам :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 проти мєнтів 16.10.2011 09:19
просто хлопчина добряче наступив їм на горло та прикрив їх незаконну профдіяльність на воді. Те що тут написано повна маячня і не відповідає дійсності. Ще один непрофесійний хід шісток дернового . Гарно дерновий дає інтерв'ю та часто забуває про свою недалеку судимість 2006 року за підробку офіційних документів. Тож пан керівник цим наразі тільки і живе і так зване хабарництво також сфабриковане. Ганьба таким псевдозахисника м правопорядку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 тімон 16.10.2011 00:24
а поставить планируют бывшего сбшника пумбу который уже запустил на чёрную яму демьяна - бывшего водника... А начальника подставил за то что отказался ходить 6-ой у ментов... Там же у одного зама диплом липовый .........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 мысли вслух 11.10.2011 07:57
если это лучшее могу представить обо всем остальном
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Нейтрон 10.10.2011 17:01
Цитую рентген:
а чому Дерновий не каже що на цю посаду він дуже хоче поставити свою людину ......................?

Наверное рыбинспекция не давала рыбу на уху и под пиво товрищам в форме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 рентген 10.10.2011 13:40
а чому Дерновий не каже що на цю посаду він дуже хоче поставити свою людину ......................?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Кузя 10.10.2011 11:55
Цитую Ужасть:
Писателю статейки нужно поездить в черкасских автобусах и почитать про "бур'яны" в українській мові.
непроведення - по украински правильно пишется: не проведення;
непритягнення - не притягнення;
непереведення - не переведення;
«борців з бракон’єрами» - браконьєрами.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

+1 000 000 000 ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Ужасть 10.10.2011 09:37
Писателю статейки нужно поездить в черкасских автобусах и почитать про "бур'яны" в українській мові.
непроведення - по украински правильно пишется: не проведення;
непритягнення - не притягнення;
непереведення - не переведення;
«борців з бракон’єрами» - браконьєрами.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Осип 08.10.2011 22:46
І яке прізвище керівника?