реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Ні сам голова Черкаської ОДА, ні його оточення не хоче коментувати заяв нардепа Владислава Голуба з вимагами звільнення голови ОДА Юрія Ткаченка.

0c597e38be0fe91a59086368e905a5cb

Так, на прохання «Прочерку» прокоментувати подібні висловлювання Юрій Ткаченко через свою прес-службу повідомив, що заяви Голуба не коментує.

Відмовився коментувати такі заяви і заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв.

– Як я можу коментувати заяви Владислава Голуба? Я в команді Юрія Олеговича і все. Коментувати заяви нардепа мені немає сенсу, – сказав заступник голови ОДА.

реклама

Коментарі  

 
-12 #13 Владислав 10.08.2016 20:09
О как заработали ткаченковские троли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #12 Пётр 05.08.2016 13:03
Цитую Олена:
"Не по словам судите,а по делам его".Ну а теперь немного по сути.Напомните мне пожалуйста ткаченкоботы,чт о хорошего сделал ваш визави за этот период правления им областью?

Нет ну а всё-же,озвучьте пожалуйста хоть какой-то позитив для нас Черкащан от царствования ткаченко,кроме его постоянного пиара от которого уже тошнит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #11 Тося 03.08.2016 06:55
Цитую бульба:
Цитую МЕТЕО:
У губернатора куча важных дел и отвлекаться на глупые заявления нет смысла. Полностью его поддерживаю в этом.

палка з двома кінцями. Промовчав - немає що заперечити; занадто позаперечував - значить точно рильце в пушку. ВИЛКА.


Ви читали ту публічну заяву, чи як він її, називає ГОлуба? Унікальне навіть для нашого політикуму публічне істерище без ніякого раціо. Ще й чоловіка - це взагалі капець, бідна його жінка. Тому тут реально правильно зроблено ,що проігнорували. Тому що як говорити до дитини, в якої посеред магазину істерика із соплями-вересками
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-29 #10 Олена 02.08.2016 20:32
"Не по словам судите,а по делам его".Ну а теперь немного по сути.Напомните мне пожалуйста ткаченкоботы,чт о хорошего сделал ваш визави за этот период правления им областью?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #9 бульба 02.08.2016 19:54
Цитую МЕТЕО:
У губернатора куча важных дел и отвлекаться на глупые заявления нет смысла. Полностью его поддерживаю в этом.

палка з двома кінцями. Промовчав - немає що заперечити; занадто позаперечував - значить точно рильце в пушку. ВИЛКА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #8 Просто людина 02.08.2016 17:03
І правильно зробив. Ато багато увагу цьому голубу. Людина розумна не буде реагувать на цю дурню!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #7 Активный читатель 02.08.2016 15:46
Ну кто-то же должен быть умнее и прекратить этот простите "диалог". Голуб на каникулах, у него много свободного времени :sad: А губернатору действительно лучше заниматься делами, чем коментировать каждую бредовую мысль и развлекать публику. Не должны руководители такого уровня скатываться до таких способов общения. Достойный ответ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #6 Паяр 02.08.2016 15:09
Респект прес-службе губереатора, т.к. это самое правильное решение. Кто вступает в спор с дураком.... дальше помните
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #5 Уважна 02.08.2016 15:01
Ну слава богу хоч один дорослий чоловік у цьому забігу істеричок а-ля Голуб. Респект губернатору
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #4 Сармат 02.08.2016 14:14
Правильно) Голуба треба в повний ігнор пускати))) хто воно таке, щоб на нього реагувати?