Депутат Черкаської міськради Максим Шадловський подав на «Громадський бюджет» проект облаштування скверу по вулиці Пастерівській між магазином АТБ (колишня «Весна») і стоянкою. Він має намір спільно із жителями мікрорайону і за допомогою міського бюджету облаштувати зелену зону, якої, за його словами, вкрай не вистачає 10-тисячному мікрорайону.
«За цей скверик ми боремося уже три роки, - пише Максим Шадловський у Фейсбуці. - Спершу тут був пустир, де ріс бур’ян, амброзія, територія перетворювалася на смітник. Вночі сюди привозили будівельний непотріб. Два роки тому завдяки депутату від Партії вільних демократів Олександру Згіблову розчистили тут територію і вивезли сміття. Потім почали юридичну боротьбу за сам сквер – спромоглися, щоб цій території надали статус природно-заповідної зони. Торік висадили тут молоді деревця. За допомогою мешканців завезли 38 ЗІЛів та 8 КАМАЗів землі та розпланували.
Зараз планую зробити повноцінний сквер із пішохідними доріжками, лавками, освітленням, зеленими насадженнями. У нас великий мікрорайон, багато мам з маленькими дітьми, людей похилого віку. Їм треба десь відпочивати, проводити вільний час».
Як стверджує депутат, «добро» від місцевих жителів він отримав, а тому подав і зареєстрував проект.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису