реклама Делікат

Міський голова Черкас Сергій Одарич вважає, що державі слід припинити дотувати ціни на газ для населення. На переконання міського голови, вартість газу для населення треба підняти. Тоді, мовляв, у людей з’явиться бажання економити, а країна зможе накопичувати кошти.

– 1 жовтня встановлено нові тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ та потреб інших споживачів (окрім населення). Підвищення тарифі відбувається на основі Постанови Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг. Це насамперед стосується «Черкаситеплокомуненерго» та Черкаської ТЕЦ. Що стосується населення, то таких рішень немає, – зазначив на нещодавній прес-конференції мер міста.

За словами Сергія Одарича, на сьогоднішній день держава продовжує дотувати ціну на газ для населення, відповідно це призводить до різниці тарифів для населення і для бюджетних організацій.

– Я думаю, що тарифи будуть підніматися і ціна на газ буде вирівнюватися. Цю диспропорцію, яка руйнує економіку України, треба припинити, – сказав Сергій Одарич.

За словами міського голови, кошти, які держава витрачає на закупівлю газу, слід було б використати на енергозберігаючі заходи.

– Ефект для України був би більшим. А ми ці гроші фактично збираємо і даруємо сусідній державі, піднімаємо економіку сусідньої держави. Наші колеги повернулися з Чечні. Секретар міської ради Віктор Горкун доповідав про результати поїздки. За кошти бюджету Росії будують мармурові паркани! Це за наші з вами гроші! Бо надприбутки Росія має від продажу нафти і газу… Тому необхідно цю практику припиняти. Тоді з’явиться розуміння, скільки коштує газ, з’явиться бажання заощаджувати. Поки ціна мізерна, поки дотується, бажання заощаджувати в людей не виникає. Але це рішення повинен прийняти Уряд, Верховна Рада, Президент України, – підсумував Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Наталя 13.10.2011 21:15
Дуже поважала в свій час Сергія Олеговича, але змінила свою думку на негатив,люди дуже на нього скаржаться, от тільки взяти ремонт дороги Котовського- Одеська , на Котовського не добре зробили, але ями залатали , а Одеська як була страшна так і залишилася. Але по бул.Шевченка(Глав.поч.)де були не такі погані дороги як в інших мік.рай , навіть зняли попередне покриття, щоб рівненько було, напевне часто мер там їздить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Так. 13.10.2011 13:23
ТАК, складно жити!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Версаль 12.10.2011 21:51
Цитую Зара:
Якщо Сергій Олегович такий багатий, а дохід його сім"ї становить 3,5 мільйони, то нехай він і плотить, а я йому бажаю жити на 800 гривень у місяць, от тоді й подивимось як він буде платити за газ і чи зможе поїхати за кордон, а потім хвастатися перед жителями міста Черкас,бо більшість черкащан живе за мізерну заробітну плату, а людей довели до того що вони вже вішаються,бо в тролейбусному парку не плотять вчасно заробітну плату, зате в міськвиконкомі зарплата вчасно, і інвалідами поставали і отримують і пенсію і заробітну плату.
Він живе у Можнах за газ не плотить! Учиться, *****, більше за нього голосуйте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Зара 12.10.2011 16:57
Якщо Сергій Олегович такий багатий, а дохід його сім"ї становить 3,5 мільйони, то нехай він і плотить, а я йому бажаю жити на 800 гривень у місяць, от тоді й подивимось як він буде платити за газ і чи зможе поїхати за кордон, а потім хвастатися перед жителями міста Черкас,бо більшість черкащан живе за мізерну заробітну плату, а людей довели до того що вони вже вішаються,бо в тролейбусному парку не плотять вчасно заробітну плату, зате в міськвиконкомі зарплата вчасно, і інвалідами поставали і отримують і пенсію і заробітну плату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Оля 12.10.2011 16:50
невже цього Одарича не бере ніякий стид, приїхав у наше місто, наколотив людьми, продає комунальне майно наліво і направо, не дає спокою працівникам районів,людей уже лихоманить від нього,посадив свої дів... директорами департаментів,р озвів бардак в міськвиконкомі, даже до рядового секретаря неможливо підійти і вирішити якесь питання, та такого ніколи не було ні при Олійнику ні при Волошину, можливо його та його команду потрібно гнати з нашого міста?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Крук 12.10.2011 15:14
поки наші міcцеві будуть збагачуватись за рахунок газу, доти економія від населення їм буде невигідна.
Олеговичу в даному питанні вигідна його чергова боротьба та заробляння коштів на встановленні систем енергозбереженн я. А газ і "сусід" тут ні до чого, на власні паркани та палаци потрібно більше звертати увагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #5 вася 12.10.2011 12:39
да, такий газ який поставлявся в Черкасах з 1 по 10 січня, коли лічильник накрутив в двічі більше, а тепла було в двічі менше, і температура повітря була всього навсього -2-4. То що далі... Як заощаджувати... Платити газовщикам ще....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #4 Ярослав 12.10.2011 12:23
Правду говорит, жаль что на фоне Украины мало чего может сделать...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Изя 12.10.2011 12:01
Ай-да Сирожка, ай-да єконом!


Россия до сих пор похожа не на Кувейт и не Саудовскую Аравию, а больше на Нигерию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 Оксана Колісник 12.10.2011 11:44
Ну мармурових парканів і справжніх палаццо за кошт державного, а також обласних, міських, навіть сільских бюджетів і у нас набудовано чимало. Чи не так, Сергію Олеговичу? І чим вищий обсяг закупівель, виробництва, обороти бюджетних коштів, тим більше можливостей від того обороту щось таке і в свій бік провертати. Тут не про ціну газу говорити треба - сіє від міського голови не залежить - а про заходи з енергозбереженн я на довіреній території. І не тільки говорити.