Уманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення відносно 21-річного жителя Уманського району, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння у місті Умань, шляхом ривка відкрито викрав з плеча 36-річної жінки її сумку, в якій перебував мобільний телефон, спричинивши останній шкоди в сумі 600 гривень.

Під час досудового розслідування встановлено, що чоловік неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини, останній злочин вчинив в період іспитового строку.
За результатами судового розгляду, Уманським міськрайонним судом чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України, а саме - відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно та призначено покарання у вигляді 4 років 2 місяців позбавлення волі, інформує Уманська місцева прокуратура.
реклама