Сьогодні розпочинаються ремонтні роботи мосту через Дніпро. Задля зручності водіїв та учасників дорожнього руху поточний дрібний ремонт мосту на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань (км 23+068) заплановано проводити у нічний час з 19:00 до 03:00 год. без перекриття руху. Під час робіт рух транспортних засобів буде обмежено та відбуватиметься по одній полосі.
Задля безпеки руху, на час ремонтних робіт на мосту будуть задіяні екіпажі патрульної поліції, а ділянка робіт обладнана відповідними додатковими дорожніми знаками, що інформуватимуть водіїв про ремонтні роботи.
Під час поточного дрібного ремонту підрядною організацію заплановано замінити 9 пошкоджених плит мосту на нові залізобетонні. Наразі відбуваються підготовчі роботи, зазначений обсяг роботи планують виконати орієнтовно протягом десяти днів. Технічний стан проїзної частини мосту знаходиться під постійним контролем фахівців Служби автомобільних доріг області.
Звертаємось до водіїв із розумінням поставитись до тимчасових незручностей. Під час ремонтних робіт будьте пильними та уважними в місцях проведення робіт. Неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху та зважайте на вимоги тимчасових обмежувальних дорожніх знаків. Дбайте про власну безпеку та учасників руху!
Прес-служба САД у Черкаській області
реклама
Коментарі
Коли будуть лічильники ТЕПЛА? САНИ готують влітку? Надпільнна 244 просимо лічильник ТЕПЛА Завдяки «Батьківщині» в черкаських будинках з’являться ВЕЛИЧИЗНІ рахунки http://progolovne.ck.ua/?s=200+%D0%BB%D1%96%D1%87%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96
Це ТАК МЕР готує САНИ влітку???
Для цього з міського бюджету виділять 6 млн. 266 тис. грн. Виконавчим комітетом Черкаської міської ради уже затверджено перелік об’єктів, де будуть проведені відповідні роботи. Встановленням лічильників займатиметься комунальне підприємство «Черкасикомунен ерго».
А до чого тут Бондаренко? Проїзна частина мосту знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області, сам міст - на балансі Одеської залізниці. До мерії він (міст) не має жодного відношення, рішення про ремонт вночі приймалося Службою автодоріг, яка меру не підпорядкована! !!
А при чому тут Бондаренко? Це що, його парафія? Чи нема вже куди приліпити "досягнення" мера- месії?
Дійсно, щоб там хто не говорив, а Бондаренко наразі найкращий мер Черкас. За нього не голосував, але шкодую.
Стрічка RSS коментарів цього запису