реклама Делікат

85 театральний сезон відкриє показ на сцені ПК «Дружба народів» нового мюзиклу «Танго Марії».

афіша

У мюзиклі, що розповідає про історію великого кохання та історію великого танцю, беруть участь до 30 акторів та музикантів театру. Вистава розповідає про  чарівну мілонгітту Марію - «жінку кабаре», «нічну квітку насолоди», яка, зустрівши справжнє кохання, гине від рук ревнивців та заздрісників – але, долаючи кордони смерті, закохані врешті возз’єднуються. У історії життя Марії видатний аргентинський композитор, засновник нового напрямку танго, Астор П’яццолла метафорично відтворив історію становлення самого жанру танго. Показ вистави, яку черкащани побачать першою у  сезоні,  відбудеться 7 жовтня о 19-00 на сцені ПК «Дружба народів».

- Мюзиклом «Танго Марії» ми відкриваємо новий театральний сезон, у якому будемо дарувати черкащанам їх найулюбленіші вистави – такі як «Хто у домі господар?», «За двома зайцями», «Тев’є-молочник», «Кайдашева сім’я», - зазначив директор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру  імені Т.Г.Шевченка Володимир Осипов. – Протягом жовтня, на сцені обласної філармонії. черкащани зможуть побачити 4 вистави та 1 концерт -  «Чарівний світ оперети», що поєднав фрагменти найбільших шедеврів світової класики – таких як «Принцеса цирку», «Сільва», «Маріца», «Летюча миша», «Циганський барон», тощо.

реклама

Коментарі  

 
-11 #25 Поехавшему 16.09.2016 19:04
Цитую приезжий:
Прощай, холоп! надеюсь навсегда

Ты сваливаешь в рашку, ватан? Хоть один позитивный пост от тебя! :lol:
Но лучше дуй отстраивать Осетию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 приезжий 16.09.2016 14:51
Цитую Прощай, нємитая Россія!:
Цитую модель:
А ........... лишь бы обосрать, уверена никто из них(комментатор ов) не был в театре

Це ти так вирішила "блєснуть" своєю культурою? Може, десь в Тамбові чи Астрахані слово "обосрать" і є ознакою високої культури, а в Черкасах це вважається ознакою тупості особи, яка так розмовляє.


Зайди в маршрутку там и не такое услышишь, согласен с моделью, что Черкассы это быдлянск
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 приезжий 16.09.2016 14:50
Цитую Прощай, нємитая Россія!:
Цитую модель:
А ........... лишь бы обосрать, уверена никто из них(комментатор ов) не был в театре

Це ти так вирішила "блєснуть" своєю культурою? Може, десь в Тамбові чи Астрахані слово "обосрать" і є ознакою високої культури, а в Черкасах це вважається ознакою тупості особи, яка так розмовляє.


Прощай, холоп! :lol: надеюсь навсегда
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #22 модель 16.09.2016 09:19
Цитую *ах с пляжа, модель!:
Цитую модель:
В какой провинции я живу, :sad: люди, проблема не в репертуаре театра, а в вас. ;-)

Ты слышала поговорку: "Человека с провинции забрать очень легко - труднее убрать провинциальност ь с человека". Ты, "модель" - начиная от чмошного твоего ника и идиотского нытья в стиле "путинприди" - типичная тьмутораканская провинциалка с неимоверными, ничем неоправданными понтами.
Твои проблемы - не в том, что ты живешь в Черкассах, а в том, что ты тупо прозябаешь, не делая ничего созидательного. Так *башь в тысячный раз своего Шолом-Алейхема и удивляйся, почему последние театралы не пришли на него, неблагодарные :)
Ты смешна, когда говоришь на высокие темы искусства - тебе подходит еще одна поговорка: "На *** козе баян?!" :-*


Колхоз, еще раз убедилась :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #21 Прощай, нємитая Россія! 16.09.2016 09:03
Цитую модель:
А ........... лишь бы обосрать, уверена никто из них(комментатор ов) не был в театре

Це ти так вирішила "блєснуть" своєю культурою? Може, десь в Тамбові чи Астрахані слово "обосрать" і є ознакою високої культури, а в Черкасах це вважається ознакою тупості особи, яка так розмовляє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #20 не понимать 16.09.2016 08:02
Цитую режисер:
Много текста, а сути нет :sad: Видно человек далек от КУЛЬТУРЫ


Вам видніше, бо ви - "світочі культури",а хто критикує- "далек" . Дозвольте запитати: чому в назві театру значиться ,що це академічний український театр, а ви відповідаєте не українською. Чи зневага до рідної мови-це ознака культури?.Чи ви зарплату отримуєте не з українського бюджету? Можливо це наслідки того,що близькою вам російською мовою називають :"крыша поехала (или сгорела)".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #19 *ах с пляжа, модель! 15.09.2016 21:25
Цитую модель:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 режисер 15.09.2016 17:46
Цитую Насіпов:
Цитую модель:
А ........... лишь бы обосрать, уверена никто из них(комментатор ов) не был в театре

Правду кажуть: якщо хтось дурень чи дура - то це назавжди. Коли ти в передпенсійному віці об то маю на увазі не будівлю, а сам колектив, бо якби він був здоровим і прогресивним, то його вистави могли б збирати кошти і філармонії, і в будинку культури і просто неба. А в вас немає головного: у вас повністю відсутня Творчість, яка дозволяє оновлювати репертуар, а не сунути постановки третьосортної свіжості.



Много текста, а сути нет :sad: Видно человек далек от КУЛЬТУРЫ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 модель 15.09.2016 17:43
В какой провинции я живу, :sad: люди, проблема не в репертуаре театра, а в вас. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #16 Насіпов 15.09.2016 14:48
Цитую модель:
А ........... лишь бы обосрать, уверена никто из них(комментатор ов) не был в театре

Правду кажуть: якщо хтось дурень чи дура - то це назавжди. Коли ти в передпенсійному віці обрала собі за нік "модель", як малолєтка - це були лише твої проблеми.
Але коли ти від імені всього свого театрального колективу всіх критиків вашого незмінного репертуару називаєш безкультурними людьми, яким "лішь би обосрать", то чи не здається тобі, мудель, що слова "обісрать" і "культура" - з різної опери?!
Як же ви набридли зі своїм недоробленим "театром"! Коли я кажу про "недороблений" театр - то маю на увазі не будівлю, а сам колектив, бо якби він був здоровим і прогресивним, то його вистави могли б збирати кошти і філармонії, і в будинку культури і просто неба. А в вас немає головного: у вас повністю відсутня Творчість, яка дозволяє оновлювати репертуар, а не сунути постановки третьосортної свіжості.