реклама
Sucurity Police

реклама

Який би не був закон про вибори, проте брати участь у них треба. Так вважає депутат обласної ради Любов Майборода, яка вже визначилася, яку політичну силу підтримуватиме на майбутніх парламентських виборах.

– Я прихильник ринкової економіки, тому підтримуватиму праві сили: «Фронт Змін», партію «УДАР Віталія Кличка», «Батьківщину», а особливо Всеукраїнське об’єднання «Свобода», – повідомила в коментарі «Прочерку» Любов Майборода. – Я познайомилася з діяльністю виконавчих органів Тернопільської, Івано-Франківської та Волинської областей, де при владі представники «Свободи». Ці люди дбають про інтереси людей. А це тому, що патріоти завжди відчувають відповідальність за свою державу.

Разом з тим, Любов Володимирівна зауважила, що не робить собі ілюзій щодо будь-якої політичної сили.

– Мова поки що не йде про те, від кого я балотуватимуся. Це питання ще обговорюється. Головне, що я маю намір підтримувати опозиційні сили! – сказала Любов Майборода.

Що ж до участі у майбутніх виборах в цілому, то депутат закликала всі опозиційні сил брати в них участь, а не бойкотувати.

– Опозиції треба брати участь у виборах! Інакше владі буде легше. До речі, я вже відчуваю з боку Партії регіонів передвиборну активізацію. На всеукраїнському рівні – це засудження опозиційних лідерів, а на місцевому – вплив на ЗМІ. Зокрема, обласна телерадіокомпанія «Рось» вже перетворилася на засіб пропаганди, складна ситуація в обласних газет «Нова Доба» і «Черкаський край». Ця партія хоче повернути Україну в радянські часи. Та я б радила кожному посадовцю дбати про розвиток свободи слова, а не навпаки, – зазначила Любов Майборода.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Лёня 21.10.2011 16:26
Цитую Изя:
Есть два типа людей - Одни катят мир, а другие бегут рядом и кричат "Куда катится мир?!"

Эта Майборода из последних.


+500
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Холодний Яр 19.10.2011 11:29
Цитую Мирослав:
Любові Володимирівні ми віримо. ЧОТИРИ РАЗИ обиралась депутатом облради від міста. КОГО ще так підтримували черкащани? :eek: БУДЕМО ГОЛОСУВАТИ ЗА ОПОЗИЦІЮ!! :P

Безумовно, Майборода - місцевий авторитет! І як би не сичали комуняки з ригионалами, Черащина -українська територія. Не дамо жодного голосу на виборах кремлівським посіпакам! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 Тамагавк 19.10.2011 11:27
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Тамагавк:
"Ця партія хоче повернути Україну в радянські часи" - поверніть мені радянські часи без свободи слова і "дерьмократії" але з брежнівсько-косигінським достатком і я готовий терпіти відсутність цих псевдосвобод. :P :P :P

Вам, видно, років 20-25, навіть якщо і "тридцятник" настукало, то уяви про те, за чим сумуєте, не маєте ніякої. І мати не можете!

А з чого Ви взяли, що мені 20 років? Щодо віку помиляєтесь. Я людина середнього віку. І "уяву" теж маю і дивлюсь як зараз живе більша частина населення в порівнянні з "тоталітарними часами". Висновок один - продали нас олігархам разом з територією. А все од того, що клепки своєї в голові не маємо, а весь час слухаємо "розвинуті демократії", як нам правильно жити і що треба ще для них зробити, щоб зажили у вільному демократичному раю. :sad: А між тим "розвинутий захід" вже терпить економічне фіаско - СШП і Эвропа в протестах і демонстраціях(ц е тільки початок)...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Гайдамака 19.10.2011 10:18
Ірина Фаріон на втступі у Черкасах назвала партію " Фронт змін" - партією " ФРОНТОМ ИЗМЕН" , на виступі у Києві на день святкування 14 жовтня біля пам"ятнику Тарасу Шевченка подібні партії " либерастами и демокрастами".Що може бути спільно між цієми партіями та " Свободою", а вона замішує їх в одну страву, яку їсти не можна. Люба, як умога далі геть від " Свободи"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Наталя 19.10.2011 09:56
Так, потрібно голосувати за опозицію, за " Свободу", за національні інтереси, але з якого боку Люба Майборода до неї, скільки разів вона змінювала свої погляди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Петя 19.10.2011 09:08
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Тамагавк:
"Ця партія хоче повернути Україну в радянські часи" - поверніть мені радянські часи без свободи слова і "дерьмократії" але з брежнівсько-косигінським достатком і я готовий терпіти відсутність цих псевдосвобод. :P :P :P

Вам, видно, років 20-25, навіть якщо і "тридцятник" настукало, то уяви про те, за чим сумуєте, не маєте ніякої. І мати не можете!


Оксана, Вы ясновидящая? :-)
А мне сколько, угадаете? Я поддерживаю Тамагавка!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Сокол 19.10.2011 08:33
Скоро Люба пойдет уже по второму кругу :lol:
Ну а пока ей путь в "Свободу", этих она еще не кидала.
Языком молоть, пани Люба, не мешки ворочать.
АФЕРИСТКА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Оксана Колісник 19.10.2011 08:26
Цитую Тамагавк:
"Ця партія хоче повернути Україну в радянські часи" - поверніть мені радянські часи без свободи слова і "дерьмократії" але з брежнівсько-косигінським достатком і я готовий терпіти відсутність цих псевдосвобод. :P :P :P

Вам, видно, років 20-25, навіть якщо і "тридцятник" настукало, то уяви про те, за чим сумуєте, не маєте ніякої. І мати не можете!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Валерий 19.10.2011 07:23
От Партии регионов пвоняет совком и тюремной ..................!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Михайло 18.10.2011 18:42
Пані Люба Майборода! Дуже раді Вас бачити в нашій обласній організації ВО " Свобода"! Я, бачу Вас очільницею обласної "Свободи", в свою чергу, я обіцяю Вам підтримку і наш Лисянський районний осередок! Слава Україні!