24 вересня у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №17 пройшов дебатний турнір присвячений 10-літтю дебатного клубу «Максимум». Серед 22 зареєстрованих були команди з 9, 31та Першої міської гімназій, спеціалізованих шкіл І-ІІІ ступенів №28, № 3 й Червоної Слободи, гості з Кривого Рогу та Бердянська.

Спеціалізована школа № 17 була представлена вісьмома командами. Програма передбачала для кожної команди зіграти позицію ствердження та заперечення за заздалегідь зазначеною темою для молодшої ліги «Підліток має право на приватне життя» та «Історії не можна довіряти бо її пишуть переможці» для старшокласників і англомовних команд. Крім даних тем дебатували раунд імпровізації «Казки породжують лінощі» і «Лінощі двигун прогресу».
Турнір визначив переможців утрьох треках: молодша ліга – І місце «Максимум-І» у складі М.Кандул, Д.Синельникова, К. Сердюк ІІ місце «Максимум-ІV» Д. Калиновська, А.Душейко, І. Доманський; Кращими спікерами стали Д. Калиновська та Кандул М. Старша ліга – перемогли команди з гімназії №9 та м. Бердянськ. Серед англомовних команд перше місце дісталось учням ПМГ, а друге І. Лупині, А. Онищенко, В. Чорному учням 11-В класу спеціалізованої школи №17 (вчитель англійської мови Єрмоленко Л.А.).
Серед кращих спікерів відзначено Онищенко А. Турнір тривав від 10 до 18 год. Завдяки дирекції спеціалізованої школи №17 та допомозі спонсорів, яких організував М.В. Колісник учасники змагання мали можливість у перервах насолодитись чаєм з сирками та печивом і повноцінно пообідати. Дебатери отримали папки з правилами гри, буклетами клубу, а переможці були нагороджені сертифікатами, дипломами, подарунками.
На наступний день гості з Бердянська були на екскурсії в храмі Білого Лотоса та містом Черкаси.
За інформацією черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17.
реклама