реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
Цивільний Корпус "Азов" запрошує усіх патріотів відзначити 14 жовтня на всеукраїнському багатотисячному Марші Нації у Києві. Тисячі патріотів з різних організацій зустрінуться о 18.00 біля монументу Батьківщини-матері та вирушать маршем центром столиці.
xq7B2AOh0B4
Цивільний Корпус "Азов" Черкащина організовує довезення усіх охочих з м. Черкаси. Контактний телефон для запису та детальної інформації: (093) 192 75 88

Про це інформують організатори

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Маршировщик 13.10.2016 11:20
Ударимо "грандіозним маршем" по злиднях і бездоріжжю. І жить стане веселіше, але не краще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Черкас 13.10.2016 11:00
Слава Nації!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Жовтень 13.10.2016 10:39
Цитую Олексій:
Одне питання: звідки в Азова гроші на все це?
Вони ж навіть ще не партія. А коли стануть партією - звідки йтиме фінансування?

Гроші в магазинах збирають
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Не один Азов! 13.10.2016 10:37
А чому згаданий тільки "Азов"? Співорганізатор ами "Маршу нації" виступили і "Правий сектор" та "С14"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Все добре 13.10.2016 10:14
Цитую Олексій:
Одне питання: звідки в Азова гроші на все це?
Вони ж навіть ще не партія. А коли стануть партією - звідки йтиме фінансування?

Полк "Азов"+Цивільний корпус "Азов"+"Патріот України"=надпотужна, найбільш чисельна націоналістична організація України, підпорядкована Андрію Білецькому.
На сьогодні усі націоналістично орієнтовані громадяни, серед яких - жодного олігарха, але дуже багато представників малого і середнього бізнесу, готові підтримати цю силу.
Ще будуть питання відносно того, де взялися кошти на прапори і одноденну аренду автобусів? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 ZNZ 13.10.2016 10:01
Ватникам треба сидіть удома. Для ватників в Україні зараз дуже погана погода ;-)
Я не про дощ, єслі шо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Олексій 13.10.2016 09:54
Одне питання: звідки в Азова гроші на все це?
Вони ж навіть ще не партія. А коли стануть партією - звідки йтиме фінансування?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Статуй незалежнисти 13.10.2016 08:55
А после бесплатного трансфера в Киев пассажиров будут охранять по периметру, чтоб не разбежались по своим делам?