реклама

реклама

Визначено переможців конкурсу на зайняття посади голови райдержадміністрацій трьох районів Черкаської області. Про це інформують на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

1-совещание-документы-пустое-кресло-место-портфель1

На зайняття вакантної посади голови Кам'янської районної державної адміністрації Черкаської області визначено переможця СОЛОШЕНКА БОГДАНА МИКОЛАЙОВИЧА.

На зайняття вакантної посади голови Смілянської районної державної адміністрації Черкаської області визначено переможця БЕЗЗУБОГО ОЛЕКСАНДРА БОРИСОВИЧА.

Другим кандидатом за результатами конкурсу визначено Давиденка Олександра Григоровича.

На зайняття вакантної посади голови Черкаської районної державної адміністрації Черкаської області визначено переможця ЯРІША АНАТОЛІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА.

Другим кандидатом за результатами конкурсу визначено Руденка Василя Сергійовича.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #13 Сеня Рудик 24.10.2016 09:28
Якісь фамілії нікому не відомі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Реаліст 17.10.2016 12:06
Цитую ???:
Цитую Та не ворушіть ту бульбу!:
Не чіпайте сьогодні "бульбу"! Воно, ущербне, ще не встигло розмазать всі соплі після пригод Жиліна у "Вєтєрку" - а тут така лажа з Мотороллою!
Невдаха по життю, "бульба" мріяли стати міністрихою хоч десь у лугандосії - і приклади вишибали Жиліна і автомойщика Моторолли її надихали.
А виявилося, що путлєр прибирає всих, кого "поматросіл"

Сьогодні й справді "ДиНиРи" в пєчалькє, а її "прєзідєнт" Захараст - в істериці. Але при чому тут форумська скоморошка "бульба"?! :-)

А ПРИ ЧОМУ ВЗАГАЛІ ВСЯ ЦЯ СЄПАРСЬКА ГНИЛЬ У ТЕМІ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛІВ РДА?! НА ЩАСТЯ, ЧЕРКАЩИНА БОЛТ КЛАЛА НА РАШКУ І ЇЇ БЛЮДОЛИЗІВ! НЕ АКТУАЛЬНО 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 ??? 17.10.2016 11:02
Цитую Та не ворушіть ту бульбу!:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Та не ворушіть ту бульбу! 17.10.2016 10:04
Не чіпайте сьогодні "бульбу"! Воно, ущербне, ще не встигло розмазать всі соплі після пригод Жиліна у "Вєтєрку" - а тут така лажа з Мотороллою!
Невдаха по життю, "бульба" мріяли стати міністрихою хоч десь у лугандосії - і приклади вишибали Жиліна і автомойщика Моторолли її надихали.
А виявилося, що путлєр прибирає всих, кого "поматросіл"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 . 17.10.2016 09:12
Цитую бульба:
а як там Шокін і куля в лоб поживають

Це ж якою дебілкою треба бути, щоб називають "цинічною державою" і при цьому молиться на гнилі рашку?! Ти, краще, бульба, розкаже, як поживають Мотороллер і оплотовець Жильні? Скоро і така шаль, як ти, Москві набридне є 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Петрович 16.10.2016 22:08
Цитую депутат:
Виходить, що в Смілянському р-ні гідних людей немає.

Гідні були, але перевагу дали київським...Напевно були вагомі преференції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 бульба 16.10.2016 20:18
а як там Шокін і куля в лоб поживають? Переймається народ, Шокін хоч пенсіонер а от куля в лоб то все життя на державній службі і пенсії нема і бізнесу нема, бо він же не злочинець правда? А рік закінчується біржа виплати припинить і зостанеться кролик голодувати. Якаж цинічна держава, викинула Сеню на вулицю бомжувати. Він же бідолага нас у евроопу вів а держава його навіть квартирою не забезпечила. Волонтери відгукніться допоможіть сені вижити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Ольга 16.10.2016 09:53
Цитую Сидоров:
Прийнято що чиновник, здобувши посаду, починає красти.Так завжди було.Цікаво, чи ці люди будуть притримуватись традиції, чи вони кристально чесні люди, тобто чесні слуги народу? :-?

Жить честно у этой когорты людей,значить жить не по понятиям.Вор рангом по выше ставит такого же вора ну чуть ниже рангом,а поскольку у нас воровская власть значить начинать необходимо сверху.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 депутат 15.10.2016 13:56
Виходить, що в Смілянському р-ні гідних людей немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 КМ 15.10.2016 13:09
Якщо нормальні не хочуть йти у владу, обирають солошенків. Жаль.