trash Контейнери для твердих побутових відходів за ціною 582 гривні за штуку купуватиме мерія Черкас у ТОВ «Спецдревцентр». Усього придбають 11 тис. контейнерів на загальну суму 6, 4 млн. грн. Відповідну угоду з підприємством за результатами тендеру 14 жовтня уклав департамент економічної політики та розвитку Черкаського міськвиконкому. Про це повідомляє сайт «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель». Згідно з документацією конкурсних торгів, закуплено пластикові контейнери об’ємом 240 л, на яких буде розміщений логотип міста Черкаси.

 В інформації сайту йдеться про те, що мерія переплатила за контейнери. Бо, згідно з опублікованою в мережі інформацією, у Києві такі самі коштують 525 грн. за штуку. Якби урни закупили за такою ціною, то загальна вартість договору становила б 5,77 млн. грн.

ТОВ «Спецдревцентр» заснували мешканці Черкас Лариса Устимова, Станіслав Пономаренко та киянка Надія Ковбаса.

Колишній голова тендерного комітету міськвиконкому Павло Карась не пригадує назви цієї фірми і не знає її засновників.

- Перший тендер на закупівлю контейнерів проводили ще за часів моєї роботи, - коментує «Прочерку» Павло Миколайович. – Але він не відбувся, оскільки не було учасників. Про цей тендер мені невідомо, однак я поцікавлюся. Завищена ціна може теоретично бути і через низьку конкуренцію, і через змову учасників. Але треба розбиратися, чи насправді вона завищена. Мене свого часу звинувачували, що купував надто дороге обладнання, хоча воно кардинально відрізнялося за функціями від дешевшого. Утім, урна – це простий товар…

Павло Карась каже: якщо ціна таки зависока, замовник має право відмовитися від товару навіть після проведення тендеру.

реклама

Коментарі  

 
+7 #19 Sergey 29.10.2011 16:47
Вчера купил контейнер на 240литров в эпицентре за 670гривен на колесиках правда без герба города и с крышкой на двух шарнирах так что 582грн это не так и дорого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Sergey 29.10.2011 16:43
А по мне так главное что бы в городе было чистои если мы сами будем мусор кидать где попало то нам хоть тридцать тысяч контейнеров все до одного места будут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Круть 26.10.2011 22:06
*** замість того, щоб написати, як Маліновський готується до виборів в ВР вирішили відволікти увагу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 alxen 26.10.2011 21:59
*** Одне ім`я "ДЗЮБА" має бути сигналом SOS! для любої нормальної людини. 20 років "хімічив" у Дніпропетровськ у, увійшов до угрупування Бродського, прокрався і приїхав до Черкас. Очолив Черкаський ДОК. Набрав кредитів, як собака блох, обанкротив підприємство і банк, не виплатив людям зарплату і перемістився в мерію. За дорученням Бродського очолив департамент житлово-комунального господарства міста, розробив чіткі схеми відкатів бюджетних коштів через підставні фірми. Були порушені кримінальні справи, перед виборами мав сидіти в СІЗО. Одарич спас. З отриманих фірмою "Спецдревцентр" 630 тисяч гривень половину передасть міському голові. Постійно обналічує бюджетні кошти. Виникає питання: куди дивляться правоохоронні органи? Чи теж в долі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Макарон 26.10.2011 16:34
Цитую Лапша:
Это все подставные лица. А крутит этим делом Дзюба не без участия мера. Эх, люди-люди, такая вам лапша вешается на уши!!!!

А тебе не вешается? 8) или ты в доле с мером? :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Варфоломей Ихтиандрович 26.10.2011 16:27
Прошу уточнить: а будут у этих контейнеров датчики с инфракрасным и ультрафиолетовы м излучением? И можна ли с их помощью говорить по скайпу с Южной Америкой? Если "да" - премного благодарен Сергею Олеговичу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 ТАКИ ДА 26.10.2011 15:04
Сишите, Одарич оправдывается! Черкассы в такой дупе, что Киеву и не снилось, а он сравнивает что-то с пальцем. Ужасть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #12 Черкащанин 26.10.2011 14:52
Цитую Сергій Одарич:
В нас - гаряче тиснення герба...

В нас окремий отвір...


М-дя... Це якраз те, за що варто було переплачувати скажені гроші. ;-) Бабулькам краще розкажи, з яких гроші у тролейбусах збираєш. Скажи, що тролейбуси повинні утримуватися коштом пенсіонерів, бо треба гроші на "гаряче тиснення" і "окремі отвори"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Цікаво 26.10.2011 14:31
Мабуть, Карась образився на Одарича, бо бувало мімо тазіка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #10 Сергій Одарич 26.10.2011 10:39
Порівняння не коректне.

1. В наших умовах кришка кріпиться на 4 шарнірах. В Києві - на 2 і легко ламається.

2. В нас - гаряче тиснення герба міста та індивідуального номеру (щоб не крали). В Києві - нема.

3. В нас - використання лише первинного пластику, бо контейнер з вторсировини не витримує морозів 10-15 градусів.

4. В нас окремий отвір для розміщення електронного датчика. В Києві - нема.

5. В нас оплата - 50% після поставки ВСІЄЇ партії, 50% - наступного року.

6. Наша ціна - на підприємстві в Черкасах, в Києві - на їхньому складі.