реклама Делікат

karas2 «Поки що я зайнятий власними справами», - так на запитання «Прочерку», де він нині працює, відповів колишній керівник Департаменту економічної політики і розвитку, голова тендерного комітету мерії Павло Карась. Каже: було кілька пропозицій роботи, однак він ще не прийняв жодної. Нагадаємо, після того, як Павло Карась написав заяву на звільнення, мер Сергій Одарич запевняв, що він працюватиме в комунальному підприємстві «Агентство розвитку Черкас».

 - Є різні варіанти, але я вже став перебірливим, - каже  Павло Миколайович. – Не піду куди завгодно. Хочу працювати з користю для себе і займатися адекватними справами.

Утім, він зауважує: коли телефонують колеги з мерії і просять допомогти, чи порадити, не відмовляє.

- Я ж пішов не через те, що з кимось посварився, а просто хотів змінити щось у своєму житті і працювати по-новому, - коментує він. - Нині я схильний до участі у реальних проектах, у реальному бізнесі, не обов’язково приватному, а й комунальному чи державному. Однак на держслужбу не повернуся. Мене туди вже навряд чи заманиш. Я зробив висновок, що там тримаються або з метою корупції, або просто відсиджують день до вечора, не проявляючи ніякої ініціативи, і отримують свою зарплату. В інших випадках працювати там неможливо.

реклама

Коментарі  

 
+1 #16 Дмитро 31.10.2011 17:21
Швидко "затягнули"..

Певно тут не має того, що Карась згадував досі )

Не розумію таких людей..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Фелікс 27.10.2011 10:52
Чим менше на держслужбі буду ворюг *** - тим краще для українців!!!
Слава Україні!
Ганьба злодіям - запроданцям!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Таки да 27.10.2011 09:23
Карась, рыба хитрая.....
И это интервью, явно ложная поклевка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Доктор 27.10.2011 08:55
Я зробив висновок, що там тримаються або з метою корупції, або просто відсиджують день до вечора, не проявляючи ніякої ініціативи, і отримують свою зарплату.

Так стіки років Паша тримався з метою корупції???
питання риторичне
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 шаман 26.10.2011 19:59
Паша вумный---Паша знает---ротик рвет не маленькая пайка ,а большая!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Мойша 26.10.2011 18:15
Да тебе...вибачаюсь - Вас, ніхто затягувати і не збирається. Єлє випхали!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Олена 26.10.2011 15:56
Люди, та невже ви думаєте, що на місце Карася посадили кращу? Це та ж сама серія ОДАРИЧА, але Карась хоч умів відстоювавати свою точку зору, а ця дама з управління власністю міста дважди два не зв"яже? Там взагалі немає з ким говорити,ховаєт ься за спину або Одарича або Буззубенка, оце і все. Так зарплати там хороші, але це ж все за наші з вами гроші, та ті податки які ми сплатили із нашої заробітної плати. Але ОДАРИЧУ такі люди потрібні, бо вони мовчки роблять все те що він хоче.Ці люди працюють не на благо міста, а на свій карман.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Fatigas 26.10.2011 14:03
Поздравим Пашу с новой должностью - директор ЧТКЭ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Дмитро 26.10.2011 12:12
как бы хорошие откровения.. значит ли это ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 обиватель 26.10.2011 10:08
"Я зробив висновок, що там тримаються або з метою корупції, або просто відсиджують день до вечора, не проявляючи ніякої ініціативи, і отримують свою зарплату. В інших випадках працювати там неможливо."-Це ж потрібно було стільки років пропрацювати щоб дійшло!!???