реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Двічі голосували депутати міськради за присвоєння звання "Почесний громадянин міста Черкаси" Борису Райкову, повідомляє кореспондент vikka.ua.

Першого разу голосів не вистачило - тільки двадцять міських обранців підтримали проект рішення. Повернувшись до голосування за пропозицією деяких фракцій, з другої спроби назбирали 26 потрібних голосів.

248960

Зокрема не підтримали "свободівці", аргументуючи це тим, що Борис Райков поставив підпис під законопроектом про російську мову як другу державну в 2005 році. Також проти присвоєння голосували депутати від "Самопомочі". "За" висловилися "укропівці" та частина Партії вільних демократів.

"За" виступив депутат міськради від "Черкащан" Павло Карась:

– Я працював із Райковим у виконавчому комітеті. Я можу сказати, що за весь цей час він цікавився тільки одним – функціонуванням міського господарства та все життя активно "працював на благо Черкас".

За словами директора департаменту організаційного забезпечення ЧМР Лілії Маліщук, Райков має високий авторитет серед містян.

Депутат міськради від ВО "Свобода" Максим Шило, коментуючи це питання заявив: "Щоб зрозуміти цю проблемну ситуацію, потрібно знати, хто такий Борис Райков: по-перше, саме при керівництві Райкова стратегічне державне підприємство "Азот" було продано в приватні руки (спочатку олігарху Ярославському, а потім Фірташу), по-друге, Райков підтримував статус російської мови, як державної, був тушкою та перебігав від комуністів до фракції ПР, будучи в "псевдодемократичних партіях", по-третє, всі так звані «покращення міста» Райков робив руками черкасців, а не з власної "доброї волі".

Продовжуючи свій виступ Максим Шило від імені фракції ВО «Свобода» закликав не голосувани за присвоєння високого звання Райкову: «Пані Жуковська теж купувала тролейбуси, але це не робить її кращою. Нагадаю, що Райков також був і депутатом Верховної Ради, — зазначив свободівець Максим Шило. — У 2005 році пан Симоненко і пан Грач, який, до речі, після окупації Криму прийняв громадянство Росії, зареєстрували законопроект про визнання російської як другої державної мови в Україні. І Райков поставив під ним свій підпис. По такій аналогії можна відзначити Олійника, Колісніченка, Ківалова»

Як зауважив свободівець, заступник голови міської ради, Ігор Коломоєць: «Куди ми котимося? Данило Нарбут, Василь Симоненко – не мають цього звання, хоча мешкали в Черкасах і зробили неоціненний вклад у розвиток України й Черкас, а рядовий космополіт, який явно працює не на Україну – «почесний громадянин»»

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 ветеран партии 26.10.2016 21:49
Наконец-то дождались! Спасибо истинной коммунистке Лилии Николаевне Малищук за возвращение исторической справедливости нашего ленинского прошлого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 кук43 26.10.2016 21:00
Подарок на 70-летие делают лизуны. Не парьтесь, цена - копейка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Roma 26.10.2016 17:57
И чё сделаешь со списком? Или с теми кто голосовал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Таке враження 26.10.2016 17:24
Здається, депутати міськради вирішили увічнити найбільш одіозних персонажів Черкащини. Але чому ніхто не спитав черкащан? Такі речі мають робитися після громадських слухань!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Семен 26.10.2016 14:47
Список голосовавших в студию!
Чтобы знать кто поддерживает регионалов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 СБУ 26.10.2016 13:34
В шоке... чувак который возглавлял предприятие которое травило и травит черкащан получает почетного гражданина города.

Все что он от Азота выделял на город это все "деньги дьявола" за потерю жителями здоровья.

В США родители больных детей "ацетоном" (из за Азота") уже бы давно озолотилисть на исках против Азота....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 федор принципиальный 26.10.2016 12:37
Почему не вспоминают Райский уголок,когда он был ярым членом ПР в Верховной Раде и что он сделал для города конкретно-приведите пример,а вот на Кединой горе ,чтобы хватануть участок у воды и селян не подпуститьна берег придумал,что он будет выращивать опытные образцы какой-то муры,просто в наглую посмеялся над народом-жах,что за люди и страна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Стець 26.10.2016 12:36
Наступного разу Маліщук запропонує почесним громадянином визнати Йосифа Сталіна :D . Запитання до гуманітарного заступника Коломойця: До яких пір комуністки-профури будуть директорами департаментів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Freedom 26.10.2016 12:35
по нетелю голосувавшим. з мого плеча. та по філіжанці червоного чилійського.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100