Мітингувальники, які протестують проти призначення начальником Головного управління Національної поліції в Черкаській області Валерія Лютого, увійшли до приміщення управління.
Нагадаємо, біля приміщення ГУ НП в області сьогодні зібралися активісти низки партій та громадських організацій. Щойно вони ввійшли до будівлі управління, «аби поспілкуватися із Валерієм Лютим», якого нібито хочуть призначити начальником обласної поліції. Однак представники управління поліції сказали, що наказу про призначення цієї особи до управління не надходило.
Активісти все ж увійшли до кабінету начальника, аби переконатися, що Валерія Лютого дійсно там нема. Представник поліції сказав, що якби Лютий був у управлінні, він би вийшов до активістів. Після цього мітингувальники вийшли із управління поліції та ще раз нагадали, що у разі призначення Валерія Лютого його так зустрічатимуть щодня.
«Свободівець» Юрій Ботнар закликав однодумців змусити Валерія Лютого написати рапорт.
Депутат також припустив, що начальника поліції призначають, аби допомагати фальсифікувати вибори та переслідувати націоналістів та патріотів.
- Цю поліцію треба чистити, - наголосив Ботнар.
реклама
Коментарі
Не спрашивай,что делают хорошего они,спроси,что сделал ты, студент?
Стрічка RSS коментарів цього запису