3 листопада о 12:00 в селі Кононівка, Драбівського району виникла пожежа в житловому будинку на вулиці Гагаріна.
Сусіди, які побачили густий дим, що виходив з вікон будинку негайно за номером «101» зателефонували до Служби порятунку.
На час коли на місце події прибули рятувальники Драбівської пожежно-рятувальної частини вогонь встиг охопити перекриття та стіни будинку.
За попередніми даними причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.
О 4 ранку вже наступного дня, з тієї ж причини виникла пожежа на горищі житлового будинку на вулиці Радянській у селі Софіївка, Золотоніського району.
Для реагування на місце події прибули рятувальники Золотоніської пожежно-рятувальної частини та місцевої пожежної команди із села Гельм`язів. Спільними зусиллями вонеборців о 7 годині ранку пожежу яка завдала значних руйнувань будинку було ліквідовано.
Загиблих та травмованих на цих пожежах вдалось уникнути.
Про це повідомили в управлінні ДСНС України в Черкаській області.
реклама