реклама

реклама

Ракети, що перевозитимуть пасажирів по Дніпру за маршрутом Кременчук-Черкаси-Канів, запустять уже навесні наступного року. Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Мав розмову з директором «Нібулону» Героєм України Олексієм Вадатурським. Нагадаю, що вже повідомляв про те, що є можливість запустити по Дніпру ракети, що перевозитимуть пасажирів за маршрутом Кременчук-Черкаси-Канів. Тож хочу порадувати і тих, хто чекав цього, і скептиків, які ставили таку можливість під сумнів. Уже навесні ракети курсуватимуть Дніпром, - написав Анатолій васильович.

Зараз дві з них проходять випробування у Миколаєві.

реклама

Коментарі  

 
+3 #20 СОЛДАТ 14.11.2016 12:56
За можливість подержатися за штурвал "бульба" готова не тільки бути прикованою до весел... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Волга-Волга,муттер Волга! 14.11.2016 10:50
Цитую бульба:
Цитую КАПІТАН РАКЕТИ:
Запрошую "бульбу","бродягу", "паламаря" БЕЗКОШТОВНО прокататися на ракеті. Декому навіть дозволю потримати штурвал :lol:

коли приходити?

Да что ж ты так сразу прыгаешь на ручки? Женщина в твоем возрасте, "бульба", должна не вестись так легко и знать, что могут обмануть.
Например, прицокаешь на лабутэнах на причал - подержаться типа за штурвал на ракете - а тебя прикуют к веслам грести на галере. Это же страна победившей киевской хунты - забыла, что ли, ватница? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Огородник-любитель 14.11.2016 10:41
Цитую бульба:
Цитую КАПІТАН РАКЕТИ:
Запрошую "бульбу","бродягу", "паламаря" БЕЗКОШТОВНО прокататися на ракеті. Декому навіть дозволю потримати штурвал :lol:

коли приходити?

Тобі ж сказали - навесні приходь. Якраз тоді, коли бульбу садять! ;-) 8) :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 ПНХ БЛБ 14.11.2016 10:39
Цитую бульба:
доооосягнення ура досягнення :lol: , а при совку ніхто навіть і уявити не міг що будуть пишатися тим, що було таким звичайним і рядовим, а ще доступним для всіх - звичайнісінький річковий пасажирський транспорт. Присідяльники ануж бо поспівайте про приспішницю комуністичного режиму.

Ти таки невиправна дебілка, "бульба"! :-x
Ану-ка, розкажи, які там ракети ходять у окупованих рашкою Абхазії, Осетії чи Придністров"ї? Може, вже в чмошних "ДНР"-"ЛНР" хоч заводи перестали на металолом вирізать і в рашкостан вивозить?
Іди ти на *** разом зі своїми тупими пєсєнками про "каммуністічєско є счастьє" і ковбасу по 2.20!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 КАПІТАН РАКЕТИ 14.11.2016 10:36
Приходь весною "бульбо"- там же ясно написано :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 бульба 14.11.2016 00:53
Цитую КАПІТАН РАКЕТИ:
Запрошую "бульбу","бродягу", "паламаря" БЕЗКОШТОВНО прокататися на ракеті. Декому навіть дозволю потримати штурвал :lol:

коли приходити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 КАПІТАН РАКЕТИ 13.11.2016 15:28
Запрошую "бульбу","бродягу", "паламаря" БЕЗКОШТОВНО прокататися на ракеті. Декому навіть дозволю потримати штурвал :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Вован 13.11.2016 13:23
А что,я не против пусть запускает,но с одним условием- до запуска ракеты пусть соберёт всю свою шоблу рассадит на борту корабля и на куй с пляжа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 palamar 13.11.2016 10:15
прогнозую - після того, як всі будуть вражені вартістю білетів, то Бондаренко запропонує компенсувати вартість білетів з міського бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Бродяга 13.11.2016 07:21
Хороший план , может даже и азиатский. Т.к. скоро исчезнут ВСЕ дороги - все пересядем на вёсла . И власть уже начала подготовку.