Три роки тому першими на уманський майдан вийшли школярі та студенти. День Гідності та Свободи зібрав на центральній площі міста  близько трьох сотень уманчан, які створили велетенський 10-метровий Герб України. Про це повідомляє «Вечірня Умань».

«Ми маємо пам’ятами всіх хто загинув за цих три роки як «Небесну сотню», так і бійців АТО, а створення гербу стало своєрідними сигналом для тих хто важчає, що українці вже склали руки» - розповідає студент Анрій Горнчар.

Як починалась революція гідності в Умані містянам нагадали діти, які три роки тому вийшли на площу. По київський майдан говорили очевидці подій.

«Я пам’ятаю майдан 2004, який себе не виправдав і в 13 році, в Києві я зустрів тих самих людей, які і далі хотіли змін… Цього разу вони відбулися… Правда ціною людської крові… І кров литиметься доти, доки кожен не усвідомить, що він має власноруч наводити порядок на своїй вулиці, в місті та Країні…» - розповідає майданівець Леонід Середюк.

Під час заходу майданівцям вручили грамоти, а тих хто загинув вшанували хвилиною мовчання.  В пам’ять про них та в знай єднання уманчани сворили велетенський Герб України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #5 Рамштайн 24.11.2016 19:18
Цитую Ось так.:
В 2003 році в одну із сільських шкіл 5а Черкащині завітала німецька делегація вчителів на чолі з директором школи.
Їм підготуіали концертну програму, в кожному номері як не шаровари так вишиванка, або використання національної символіки.
Памятаю слова директора школи за келихом:- Як би я підготував таку концертну програму у своїй школі мене б вигнали за відродження нацизму, тому що будь які ігри в патріотизм закінчуються війною. Патріотизм це насамперед вийти на вулицю та позбирати сміття яке валяеться навкруги.

Не ври так нагло, ватан! :lol:
Не можешь съездить сам в Германию - так хоть в инете посмотри картинки с "Октоберфеста" или любого другого праздника, где просто море национальной немецкой одежды, а национальная символика - вообще на каждом шагу, потому что немцы гордятся тем, что они - именно немцы, а не рашка какая-нибудь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 При чому? 24.11.2016 19:09
Цитую коп:
Цитую Молодці, уманчани!:
СЛАВА УКРАЇНІ!



Слава безработице, слава высоким ценам, слава ....!!!

Таке саме і про гнилу рашку можна сказать, "копчик" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 коп 24.11.2016 15:40
Цитую Молодці, уманчани!:
СЛАВА УКРАЇНІ!



Слава безработице, слава высоким ценам, слава ....!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Ось так. 23.11.2016 19:39
В 2003 році в одну із сільських шкіл 5а Черкащині завітала німецька делегація вчителів на чолі з директором школи.
Їм підготуіали концертну програму, в кожному номері як не шаровари так вишиванка, або використання національної символіки.
Памятаю слова директора школи за келихом:- Як би я підготував таку концертну програму у своїй школі мене б вигнали за відродження нацизму, тому що будь які ігри в патріотизм закінчуються війною. Патріотизм це насамперед вийти на вулицю та позбирати сміття яке валяеться навкруги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Молодці, уманчани! 23.11.2016 19:20
СЛАВА УКРАЇНІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100