реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Учора нардеп Сергій Рудик з Головою обласної ради Олександром Вельбівцем та Першим заступником голови Черкаської ОДА Віталієм Ковалем провів у Черкасах зустріч з Міністром освіти Лілією Гриневич. Про це нардеп інформує у «Фейсбуці». Зустріч відбулася з ініціативи нардепа.

«Врегульовували важливі питання разом. Зокрема, намагалися вирішити наболілу проблему з Черкаським інститутом банківської справи, а також вирішити не менш важливе питання- забезпечення комп'ютерами загальноосвітніх навчальних закладів області. Про результати доповів згодом», – зазначає нардеп.

15220001_579237692263828_7857540170866183931_n

Нагадаємо, раніше у ЗМІ звучала інформація, що всупереч бажанням студентів і частини колективу, Черкаський інститут банківської справи можуть передати із державної в комунальну власність.

У коментарі «Прочерку» Рудик роз’яснив, що нині ОДА і Облрада звернулися до Уряду і МОН про його передачу на баланс облради, або передати як окремий підрозділ університету Хмельницького.

Що ж до питання комп’ютеризації шкіл, то мова йде про розподіл комп'ютерів, отриманих від Уряду КНР, в освітню галузь Черкащини. Дивним є те, що з переліку пропонованих для комп’ютеризації навчальних закладів зникли два заклади: Камянський еколого-економічний ліцей та Білозіська загальноосвітня школа.

1

2

3

реклама

Коментарі  

 
+4 #10 Череп 01.12.2016 15:17
Життя було немов у казці.
При булаві я пан і господар великий,
відмінник освіти, і золотом руки помиті,
в науці - ідея, з трибуни - оратор.
Цю пісню так довго можна співати, але...
не хочеться часу втрачати.
Вдень та вночі я шукаю і шлях, і причини отак панувати
ще трошки, хоча б 73 тисячі й 22 днини. ))
Без рахунку і крісла це життя вже не те.
А собака голодна швидко лапки сплете!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Вера 01.12.2016 13:13
Несколько вопросов к мечтающим "разобраться" (а на самом деле, под соусом "передачи области" "прихватить" за бесценок и раздеребанить его хозяйственно-учебный комплекс!

Назовите, пожалуйста, отечественный вуз, успешно функционирующий ПОСЛЕ передачи в комунальную собственность!
Второй вопрос: Институт какого украинского университета имеет собственный расчётный счёт?

И, напоследок: за чей счёт область, где дороги хуже, чем "в великую отечественную", а сельские школы и больницы массово "оптимизируют", будет "развивать" институт?
Может её руководству пора заняться своими прямыми обязанностями?

Спасибо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 prof 01.12.2016 11:30
Погані учні в школах списують контрольні роботи, а погані Міністри освіти списують (крадуть) наукові праці в інших. Ось посилання на розслідування http://false-science.ucoz.ua/news/naukovi_statti_l_grinevich_rukh_po_vtorovanij_dorizhci/2016-11-17-36
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 УПА 30.11.2016 19:04
Інститут працював та працює нормально. Люди задоволені освітою. Що ще треба? Просто все державне розкрадене, залишилися тільки банківський інститут та Фармація. От різні корупціонери від влади знайшли собі підтримку в інституті в особі як непорядних керівників,котр их вже усунули від обов'язків, так і корисних ідіотів, котрих взяли на роботу досить недавно на все готове. Вони ж не пахали роками на те, щоб зробити з технікуму виш 4-го рівня. Прийшли та почали ганьбити чужі здобутки. Багато хто з цих ідіотів прийшли з ЧНУ. Чому, якщо там так добре?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 УЖАСТЬ 30.11.2016 16:21
Украина страна контрастов.
За 25 лет независимости уровень жизни народа неуклонно снижается, растет безработица, закрываются предприятия на фоне неуклонного роста количества патриотических политических партий, а также университетов, академий и институтов.
Был себе финансово-экономический техникум до 1991 года, а с обретением независимости, при тех же кадрах дорос аж до института.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Анатолій 30.11.2016 11:33
Цитую глядачі:
Київська контора забрала в інституту рахунок, вигрібає все зароблене, а на розвиток нічого не лишає...

1. Не "контора", а керівництво Університету, до складу якого ви входите. Майте повагу до людей, з якими працюєте багато років.
2. Цікаво, а скільки ви заробили на розвиток Університету та Інституту в тому числі?
3. Зарплату платять всім!!! працівникам Інституту вчасно, згідно законодавства. І немає улюбленців чи не улюбленців. Досить цієї брехні.
4. Певний процент працівників звільняється з любої організації, і це вибір кожної окремої людини в залежності від тих перспектив, які вона бачить перед собою. Так що це маніпуляція думкою пересічних громадян.
5. В профспілці, яка бореться за інтереси невеличкої кількості осіб, залишилось третина працівників Інституту. Тож чому люди виходять з профспілки? Тому, що профспілка захищає права лише тих, хто підтримує розвал Університету і дерибан майна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-37 #4 глядачі 29.11.2016 23:41
Цитую читачі:
А що не так з Інститутом банківської справи, що Гриневич має з ним "розбиратися"? :o



Київська контора забрала в інституту рахунок, вигрібає все зароблене, а на розвиток нічого не лишає. Працівників поділили на два фонди: улюбленцям зарплату платять вчасно, дають премії, а решті гроші затримують. Працівники звільняються, не бачать перспективи. Там лише профспілка ще якось за людей бореться. Їхнє керівництво хоче зробити свою кишенькову профспілку, щоб був одобрямс. Ну, як усюди, доводять до ручки, щоб потім закрити. А міністерство лише тупо спостерігає, хто кого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 Ходили рядили 29.11.2016 17:38
Скільки вже навколо того банківського інституту ще будуть воду варити! Вже другий міністр освіти "вивчає питання", а толку нема. Зробили б так, або інакше, але припинили б бюрократичну тяганину. Інститут був одним з кращих в області і Україні серед економічних вузів, міг би підсилити й ЧНУ. Але через політичні ігри в Києві може взагалі припинити існування. Колектив там зневірений, тимчасова адміністрація дбає лише про себе, ідуть скорочення штату. Тому якщо депутати не захистять заклад, то доля його буде сумна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Виборець 198 29.11.2016 17:10
Якщо не знати, то можна подумати, що видатний державний діяч. А насправді .....