реклама

реклама

За океаном триває студентський чемпіонат NCAA. У черговому домашньому матчі Канзас, за який виступає черкащанин Святослав Михайлюк, здобув яскраву перемогу над університетом Стенфорд – 89 : 74.

Святослав Михайлюк зробив вагомий внесок у цей результат. За 19 хвилин на паркеті свінгмен здобув 13 очок. Причому у Михайлюка один із кращих відсотків влучання в команді – 63%.

Загалом у цьому сезоні Святослав здобуває 9.4 очка за 24 хвилини у середньому за гру.

Про це повідомили у прес-службі «Черкаських мавп».

реклама

Коментарі  

 
0 #12 RATM 07.12.2016 05:32
Каклы, ну чего вы ? Вас каклов в мире вообще кто знает таких ? Вообще никто. Ну, умеете вы мячик бросать - ну гордитесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Баскет 06.12.2016 20:56
Цитую RATM:
Цитую NCAA:
Я вже не кажу про команду університету Стенфорд.


Где ты там Стенфорд увидел, бурситет ?

Прочитай, ватне чмо, статтю, під якою гавкаєш - там у першому ж абзаці написано, що команда черкащанина перемогла команду університету Стенфорд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Баскет 06.12.2016 20:54
Цитую R:
Да-да, вот это точно: вы, XXLы, только деньгами все меряете, за деньги и мать родную продадите

Ти кацлом був - кацлом і подохнеш :-x А якщо хочеш образить українця таким варняганням - то зря напрягаєшся, бо хохли і українці - це абмолютно різні люди. Хохли справді продаються за смердючі рашко-рублі і допомагають кацлам гадити Україні.
А українці вимірюють свій успіх життям у родині, кар"єрою і грошима - лише як засобом для сімейного достатку.
Тобі, якому родина до лампочки, аби тільки бражка була, щі і балалайка - цього не зрозуміть ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 R 06.12.2016 18:41
Цитую Гидко тебе читать:
Цитую RATM:
Я далек от культа спорта - что в этом такого ? Почему я должен уважать футболиста Шевченка, если он тупой как пробка ?

Ти теж тупий як пробка, але при цьому - ще й абсолютно нічого не досягнув у житті, про рівняння на успіх Андрія Шевченка, його фінанси і кар"єру і мови немає! З-за того ти жовчю і давишся?

Да-да, вот это точно: вы, XXLы, только деньгами все меряете, за деньги и мать родную продадите, разве не так ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 RATM 06.12.2016 00:13
Цитую NCAA:
Я вже не кажу про команду університету Стенфорд.


Где ты там Стенфорд увидел, бурситет ? В штатах общеизвестно, что университетские спортсмены все тупицы, коих тянут и держат только для престижа спорт.комманды колледжа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Гидко тебе читать 05.12.2016 23:59
Цитую RATM:
Я далек от культа спорта - что в этом такого ? Почему я должен уважать футболиста Шевченка, если он тупой как пробка ?

Ти теж тупий як пробка, але при цьому - ще й абсолютно нічого не досягнув у житті, про рівняння на успіх Андрія Шевченка, його фінанси і кар"єру і мови немає! З-за того ти жовчю і давишся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 NCAA 05.12.2016 22:44
Якесь ватне чмо коментує так, наче воно - гроза хоча б команд черкаських ПТУ.
Я вже не кажу про команду університету Стенфорд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 RATM 05.12.2016 21:21
Я далек от культа спорта - что в этом такого ? Почему я должен уважать футболиста Шевченка, если он тупой как пробка ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Верник 05.12.2016 19:20
Цитую RATM:
Ну, умеет человек мячик в сетку бросать - это что достижение ?

ну думаю, достаточное, чтоб его - молодого 18-летенего пацана, без помощи кумов-сватов в Штаты пригласили...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Мячік в сєтку-дастіжєніє! 05.12.2016 18:42
Цитую RATM:
Ну, умеет человек мячик в сетку бросать - это что достижение ?

І то правда. Подумаєш - якихось десять штук баксів у місяць отримує! У "RATMа" - теж стільки ж, тільки рашка-рублями ;-)