реклама

реклама

Галина Таран і далі очолюватиме Кам’янський державний історико-культурний заповідник. Таке рішення сьогодні ухвалила обласна конкурсна комісія.


Конкурентом Галини Михайлівни виступив її нинішній підлеглий, директор історичного музею, що входить до складу заповідника, представник «вільного козацтва» Юрій Ляшко.

У дискусію щодо обрання керівника заповідника було привнесено політичний контекст, тому спокійної дискусії не вийшло.

На початку обговорення Галина Таран розповіла про свій перспективний план розвитку заповідника до 2021 року, про наукову та науково-освітню роботу закладу. На підтримку Галини Михайлівни виступила ціла низка учасників обговорення, зокрема – голова районної ради Сергій Сундуков.

– За кілька років нас, представників влади, на своїх посадах не буде. А Галина Михайлівна – людина, яка відбулася як керівник заповідника, яка заслужила цю посаду, – емоційно наголосив Сергій Олександрович. – Я вас прошу, не робіть на нас експерименти, дайте цій людині працювати.

Дискусія затяглася, і голова конкурсної комісії Віталій Петров уже мусив за 20 хвилин іти на засідання президії обласної ради, де він як начальник управління майном виконавчого апарату ради мав робити доповідь. Планувалося відкласти засідання конкурсної комісії, оскільки ще не було заслухано другого претендента.

Але виступ Юрія Юрійовича виявився коротким. Пан Ляшко сказав, що «прийшов сюди не за посадою». Йому прикро, що на працівників заповідника певні особи (зовсім не Галина Таран) чинили тиск. Представники ВО «Свобода» нібито попередили, що в разі, якщо Ляшко очолить заповідник, то його «все одно викинуть». Тож у таких умовах він мусить зняти свою кандидатуру.

Після зняття кандидатури Юрія Ляшка відбулося голосування конкурсної комісії, яке виявилося одностайним. Управлінню культури та взаємозв’язків із громадськістю рекомендовано здійснити необхідні заходи щодо призначення Галини Таран на посаду керівника заповідника.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Олександр 09.12.2016 00:55
Цитую Дід Мороз:
Цитую Олександр:
Погляньте, скільки гнівних коментарів про "Свободу". Але ж тексті написано лише, що "нібито", і за словами Ляшка. Панове добре відпрацьовують свої гроші.

Бо партія свобода показала всіма своїми вчинками що це партія пиХдаболів, які тільки балаболять.Поїдьте в окопи померзніть на передовій та покажіть які ви патріоти.

Виявляється, ще не всі знають, що "Свобода" сформувала два батальйони, а десятки представників партії були вбиті від початку бойових дій. Про 20 полеглих під час Революції гідности згадувати вже навіть незручно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Олександр Вєтров 08.12.2016 16:38
І щодо коментаря "Патріота" Якщо пишете то треба завжди володыти темою! У Камянці в заповіднику-вівторок вихідний день!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Олександр Вєтров 08.12.2016 16:35
Для керівника управління обласної адміністрації кидатися голослівними обвинуваченнями є НЕПРИПУСТИМИМ! Є закон про державну службу і є кодекс поведінки державного службовця! Представник "Свободи" нікому не погрожував! А ту фразу про яку веде мову Островський він і сам цього не чув! А я особисто чув цю розмову! І це сказав представник зовсім другої партії і геть не в такій формі як це представляється ! Це побутова розмова більш в жартівливій формі!
Причому це вже переходить в політичну площину і за це та й за все попереднє посадова особа і державний службовець має нести всю відповідальніст ь навіть до кримінальної за наклеп! Бо це було з його боку висловлено публічно бездоказово для всіх засобів масової інформації області ! А щоб тут різні не писали ахінею-побачите продовження цієї теми на черговій сесії обласної ради! Цікаво чим там Островський буде оправдувати свою брехню на пресконференції ! Кіно продовжується!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Дід Мороз 08.12.2016 11:26
Цитую Олександр:
Погляньте, скільки гнівних коментарів про "Свободу". Але ж тексті написано лише, що "нібито", і за словами Ляшка. Панове добре відпрацьовують свої гроші.

Бо партія свобода показала всіма своїми вчинками що це партія пиХдаболів, які тільки балаболять.Поїдьте в окопи померзніть на передовій та покажіть які ви патріоти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Олександр 08.12.2016 04:46
Погляньте, скільки гнівних коментарів про "Свободу". Але ж тексті написано лише, що "нібито", і за словами Ляшка. Панове добре відпрацьовують свої гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 palamar 07.12.2016 13:16
Тут деякі питання. Якщо поглянути на сайт закладу, то виходить, що завідувачем музею Пушкіна є свободівець Мушта (і вони ще й з російським боряться :lol: ). Іншого музею один із претендентів на посаду, якого ці ж свободівці погрожували у разі перемоги викинути з музею.
Ото інтриги і моральна ситуація в закладі - за це ж відповідає й нинішній керівник
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Патріот 07.12.2016 12:38
На жаль конкурс на посаду директора Кам'янського заповідника був перетворений на фарс. Нині діючий директор привізши з собою в робочий день весь, адмін апарат заповідника, та групу родичів, та пов'язаних з ними людей, а також обмежиних інтелектуально представників "свободи" та "правого сектора" добився свого, залишився при владі. :lol: ВПЕРЕД ПО ТРУПАМ. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Логопед 07.12.2016 11:04
Цитую Іванка:
Вітаю Галину Таран!

І не кажи. Всі запам'ятають совковий подвиг "Свожоди" і Таран Гадину! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Микола Вiкторович 07.12.2016 10:56
Колись Галина Михайлiвна,дуже допомогла менi, радий за неi!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ПостСовок 07.12.2016 01:50
Цитую неСовок:
Дуже жаль, що люди, що вважають себе націоналістами, чомусь захищають совкових директорів, що обсілися родичами і заробляють на державі. Свобода та інші позиціонують себе з патріотичними силами і національною культурою, а самі хочуть, щоб все залишилося по совєцькому. Кроме занепаду ці старі директори нічогічінько не принесли. І Островський тут бореться не з знаними директорами, а з совковою системою.

А тобі якби тільки з кимось боротися.