Групою прокурорів Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи , яка зазнала нападу (розбій), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникненням у житло та таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, тобто кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст.187, ч.2 ст. 185 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що уманчанин за попередньою змовою з групою осіб, будучи в якості пособника допоміг вчинити групі осію розбійний напад на подружжя, проживаючого в одному із сіл Уманського району та після нападу отримав від одного з нападників винагороду в грошовому еквіваленті та банківські картки потерпілих, з яких в подальшому зняв грошову суму.
Особу, причетну до вчинення даних злочинів встановлено, нею виявився раніше судимий, 33-річний уманчанин. Наразі чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених п.5 ст.27 ч.3 ст. 187, ч.2 ст. 185 КК України та 12.12.2016 року обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
На даний час перевіряється причетність чоловіка до вчинення інших кримінальних правопорушень та встановлюються інші особи, причетні до вчинення вказаних злочинів.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, його хід взято на контроль Уманською місцевою прокуратурою.
За скоєне злочинцю загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Про це повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.
реклама