реклама Делікат

У Черкасах прибічники комунізму святкують сьогодні 94-у річницю жовтневої соціалістичної революції. Близько сотні людей – переважно літнього віку – зібралися на Соборній площі.

Зранку комуністи пройшли центральною вулицею міста – бульваром Шевченка. Потім зібралися біля облдержадміністрації на мітинг. Комуністи з ностальгією згадують «совєтскую історію», тримають портрети Леніна і транспаранти.

Спокій мітингувальникам бережуть міліціонери.

 

Нагадаємо, як повідомляв Комітет виборців України, комуністи неофіційно вже розпочали на Черкащині передвиборчу кампанію.

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 sergo 14.11.2011 21:45
Цитую RedArmy:
И ради таких как Вы потомков наши деды героически погибали на полях сражений под пулями фашистов?!
чтоб через столько лет эти же потомки типа sergo такое писали?!
Ну и му-дак ты sergo!!!!
жаль таких как ты!!!!!
ни совести, ни чести! все что могу сказать....

сам такой!люди за родину воевали а не заетих му-до-звонов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 RedArmy 13.11.2011 00:41
И ради таких как Вы потомков наши деды героически погибали на полях сражений под пулями фашистов?!
чтоб через столько лет эти же потомки типа sergo такое писали?!
Ну и му-дак ты sergo!!!!
жаль таких как ты!!!!!
ни совести, ни чести! все что могу сказать....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Лёня 12.11.2011 21:18
комунисты хуже фашистов те хоть своих не уничтожали!
тоже уничтожали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 sergo 11.11.2011 21:20
Цитую сусід:
Що поганого в тому, що обездолені і обмануті люди разом з комуністами стають проти буржуйської влади? Кого це не влаштовує? Хто "спонорує" сьогоднішніх націоналістів? Та, мабуть, ті ж самі пани-хазяї, що й проплатили свого часу проект "Адольф Гітлер проти німецького комунізму". Кажете тоді ситуація вийшла з-під контролю? Хто зна... Бо людей загинуло мільйони, а магнатів-олігархів не так вже й багато, якщо взагалі хтось постраждав. Звертаюся до сьогоднішніх "коричневих": не слухайтеся своїх проводників, не йдіть проти власного народу, не лижіть одно мєсто їхнім забугорним панам-спонсорам. Комуністи не марсіани, а такі ж українці, як і решта, лише із загостреним почуттям справедливості. Єднаймося проти експлуататорів, а не проти одне одного!

комунисты хуже фашистов те хоть своих не уничтожали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 сусід 08.11.2011 18:45
Що поганого в тому, що обездолені і обмануті люди разом з комуністами стають проти буржуйської влади? Кого це не влаштовує? Хто "спонорує" сьогоднішніх націоналістів? Та, мабуть, ті ж самі пани-хазяї, що й проплатили свого часу проект "Адольф Гітлер проти німецького комунізму". Кажете тоді ситуація вийшла з-під контролю? Хто зна... Бо людей загинуло мільйони, а магнатів-олігархів не так вже й багато, якщо взагалі хтось постраждав. Звертаюся до сьогоднішніх "коричневих": не слухайтеся своїх проводників, не йдіть проти власного народу, не лижіть одно мєсто їхнім забугорним панам-спонсорам. Комуністи не марсіани, а такі ж українці, як і решта, лише із загостреним почуттям справедливості. Єднаймося проти експлуататорів, а не проти одне одного!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 українець 08.11.2011 14:09
Адекватний, ти закликаєш до вбивств? А ти знаєш, що це заборонено і карається Законом? Пропоную тобі, сміливцю, надрукувати своє ім"я, адресу і ми поговоримо предметно і по Закону.
Інша справа в тому, що писаки-тролі завжди вміли все паскудити, а от робити нічого. Мені пощастило - я народився в СРСР, завдяки саме тій владі. А зараз я бачу що сучасна влада окрім народження націонал-******** та втрати населення нічого не здатна.
Та й скажу таке: в Києві купка довбо-******* кричали накшталт "комуняку на гіляку", але коли ми всі разом вігукнули "смерть фашистам" то вони замовкли як і не було! То вам не тролити по сайтам панове.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 sergo 07.11.2011 23:00
шли бы лучше в,,,,, мавзолей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 адекватний 07.11.2011 16:11
комуняку на гіляку! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #1 НКВД 07.11.2011 16:06
Эти "кому-їсти" "кому-не-їсти", знають хто з'їв сало 8)