реклама Делікат

Для черкаської «Батьківщини» головне завдання на майбутнє – це перемога на парламентських виборах. Тому, як сказав під час прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини голова обласної організації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко, партія готова  об’єднатися з іншими демократичними силами заради перемоги.

- Ми готові заради перемоги демократичних сил спільно з об’єднаною опозицією висунути кандидатів на мажоритарні округи. Тобто ми готові поступитися якимись округами для того, щоб демократичні кандидати виграли на цих округах, - зазначив Анатолій Бондаренко. – Тому якщо ми сьогодні підемо не спільно, якщо кожна політична сила висуне свого кандидата, то ймовірно, що Партія регіонів завдяки тотальним фальсифікаціям, завдяки адмінресурсу може здобути перемогу на майбутніх парламентських виборах. Тож було рішення на всеукраїнському й на місцевому рівні визначити разом з іншими опозиційними силами кандидатів по 7-ми округах.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #13 Фелікс 09.11.2011 09:43
Цитую Так!:
Цитую Изя:
надо признать что так называемая оппозиция состоит из предателей..они действуют по принципу чем хуже тем лучше...

Так опозіціонери це зрадники!


Звісно, не тільки вони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Житель с. Писарівка 09.11.2011 09:38
Якщо в партії "Батьківщина" будуть такі члени як Микола Добровольськтй то цій партії буде труба
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Так! 08.11.2011 18:04
Цитую Изя:
надо признать что так называемая оппозиция состоит из предателей..они действуют по принципу чем хуже тем лучше...

Так опозіціонери це зрадники!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Изя 08.11.2011 16:13
надо признать что так называемая оппозиция состоит из предателей..они действуют по принципу чем хуже тем лучше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Так! 08.11.2011 16:00
Цитую Політттехнолог:
Та й опозиції на Черкащині ( тим більше, об"єднаної), НЕМАЄ!

Дійсно Так!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Фелікс 08.11.2011 15:00
Цитую Sirko:
Є ще Юля, яка вже стала народною героїнею.


новый анегдот
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Sirko 08.11.2011 11:27
КЦитую Металіст:
І з чого це ви, Sirko, взяли, що влада "всполошилась"? Вона навіть не здогадується про ваші "фронтальні наступи ":P :P Бондаренко забув про епопею зі своїм фальшивим дипломом? 8) А ми - ні. :P

Крім Бондаренка в "Батьківщині" є й інші люди. Є ще Юля, яка вже стала народною героїнею, тож навіть ніякі Гресі чи Бондаренки мають реальний шанс. А в опозиції є ще й "Фронт змін", за який теж чимало проголосує, є "Свобода". Тому не треба переходить на особистості, як в базарній сварці, а наводити аргументи. Але їх, виходить, і немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Металіст 07.11.2011 21:11
Цитую Sirko:
Шанси є, тому влада так і всполошилась.

І з чого це ви, Sirko, взяли, що влада "всполошилась"? Вона навіть не здогадується про ваші "фронтальні наступи ":P :P Бондаренко забув про епопею зі своїм фальшивим дипломом? 8) А ми - ні. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Ню-ню 07.11.2011 19:00
Цитую Ягуар:
ПОСТУПАТИСЬ НЕ ТРЕБА. Ніяких шансів у кандидатів "Батьківщини" пройти по Черкащині до Верховної ради НЕМАЄ

"Ягуар", а ти точно "ягуар"? Чи може просто хомячок регіональний з щоками надутими? Те, що Бондаренко ніякий - ще не означає, що "Батьківщина" не вставить по самі помідори свого одвічного конкурента. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Sirko 07.11.2011 18:57
Шанси є, тому влада так і всполошилась.