реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026
a053dd58b8194f2b3ece36b4c60764b38f1db14c На думку Германа Рахматуліна, який вивчав питання хасидського руху з 1992 року, в м.Умань антисемітизму і ворожнечі немає. До того ж, експерт назвав сьогоднішній інцидент у синагозі в Умані справжньою провокацією, передає кореспондент УНН-Центр.

"По-перше, хочу зазначити, що деякі ЗМІ спотворювали інформацію про інцидент у синагозі, зазначили багато неточностей і демонстрували недостовірні фото. По-друге, наголошую, що в Умані антисемітизму немає. Це просто одна з чергових провокацій, які в місті бувають досить часто, оскільки певним зацікавленим особам вигідно розпалювати ворожнечу", − зазначив Г.Рахматулін.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає інцидент, що стався сьогодні, 21 грудня, в синагозі в Умані − злочином проти України.

Як повідомлялося раніше, в ніч на 21 грудня до Уманського відділу поліції надійшло повідомлення про напад на синагогу в Умані. Під час слідчих дій було встановлено, що на поверхні могильного комплексу "Цадика Нахмана" лежить відрізана голова свині, а вхід до синагоги облитий червоною фарбою.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #12 Ой вей ! 23.12.2016 18:44
Цитую Гумані антисемітизму нема:
Та да, в Гумані антисемітизму немає....в Гумані антисемітизму немає....в Гумані антисемітизму немає....в Гумані антисемітизму немає....в Гумані антисемітизму немає....

Я вас таки умоляю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Не в Умані-ти нуль в інфі 23.12.2016 16:12
Цитую Уманский Еврей:
РФ имеет очень хорошие отношение с Израилем. Свободовец Алексеев против хасидов.

Я не проти, щоб Ізраїль і надалі "імєл россію хорошимі отношеніямі" точно так само, як у Сирії 8)
Я вдячний ізраїльтянам за все передане для ЗСУ на Донбасі (на жаль, покищо без зброї ураження).
І такі да: мені на свободовця з російським прізвищем Алєксєєв точно так само нас*ати, як Ізраїлю - на рашку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Не в Умані-ти нуль в інфі 23.12.2016 16:12
Цитую Уманский Еврей:
РФ имеет очень хорошие отношение с Израилем. Свободовец Алексеев против хасидов.

Рівно два роки тому, у грудні 2014-го, Ізраїль наніс авіаудар по російській військовій техніці на території Сирії. РФ висловила занепокоєння. Ізраїль відповів, що їм нас*ати на занепокоєння Москви і він буде знищувати російську техніку стільки, скільки захоче...
У червні 2016-го ізраїльські ВПС нанесли удар по російсько-сирійській базі в місті Хомс - перетворили на попіл склади ракет,завезених туди напередодні з рашки. Пам"ятаючи про фразу Тель-Авіва, що йому нас*ати на думку Москви, Кремль цього разу позорно промовчав і проковтнув ганьбу, давши можливість тихо вякнуть щось з цього приводу Асаду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Уманский Еврей 23.12.2016 04:27
Я из Умани и очень хорошо знаю место где это произошло. На моих глазах место где сейчас могила и синагога менялось. Раньше то могила была под открытым небом под стенкой частного дома. Тот факт что принесли краску, это уже осквернение и не забудьте что притащили свинячу голову со свастикой. Не только РФ СМИ говорят про украинский нациков, западные СМИ тоже об этом пишут. Хотя вернее это нео нацисты. По вашему евреи должны спасибо сказать что краску облили на могилу, а не кровью? Вход в синагогу и на могилу к цадику свободный и никто не требует каких то специальных пропусков. Охранник стоит, он выдают головной убор для мужчин и заходи себе. Во время нового года, там по пропускам и паспортам. На лицах же не видно что человек задумал, нацик он или нет. Охрана, да там один мужик стоит. Про веб камеры, это вопрос не по адресу. Надо задать эти вопросы тем кто ответственный за веб камеры. РФ имеет очень хорошие отношение с Израилем. Свободовец Алексеев против хасидов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Москаль Чарівник 22.12.2016 14:45
Звіздєц якийсь шестіугольний. Є, немає - звідки така істіна в послєдній інстанції? Достатньо там бути одному антисеміту, як "чистого продукту" вже не буде. А один антисеміт там точно є. А в целом це схоже на запевнення "В СССР немає сексу!")))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Ніхт ферштейн 22.12.2016 13:41
Цитую 007:
їх ідейний адепт Ботнар мовчить

Чого ви докопалися до того "адепта Ботнара"? :lol:
Ви б ще запитали у нього, чи не він Кеннеді застрелив і посла РФ туркам "замовив".
Рівень Ботнара - трьоп з трибуни облради і шашні з Радуцьким-Буданцевим. У рідні міста Умань і Кишинів він вже майже не їздить. Ну не його то свиняча голова, хоча й зі свастикою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 007 22.12.2016 12:07
То ти не скажеш, "уманський", чому так багато дивних "співпадінь"? Може, таки якась падла з тухесом замість голови просто хоче зробити все, щоб Ізраїль не був союзником України у боротьбі проти поганої путлєрової рашки?
Про що ви мелете, які росіяни? В нас своїх баранів достатньо, нам і вороги зовні не потрібні, щоб розвалити державу. В нас прийнято, якщо щось натворять всякого роду "ідейна молодь" зразу звинувачувати як не Путіна, так Обаму, Меркель і т.д. Подивіться навколо - все що стається в державі ми повинні завдячувати собі та навколишнім. Та і щоб сказати, що Ізраїль нам так сильно допомогає проти Росії і не чув такого. Моя думка, що без "свободівців" та інших "нацполітменшин" тут не обійшлося. Щось їх ідейний адепт Ботнар мовчить, чи знову десь в сміттєвому баку заховався)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 НеУманс.,НеЄврей, а Знаю 22.12.2016 11:32
Цитую Уманский Еврей:
Все знают в городе Рахматулина

Судячи з того, що ти знаєш Рахматуліна - ти таки справді уманський, хоча й не факт, що єврей.
Тоді скажи мені таке:
1.Якщо це були "украінскіє націоналісти", як про це верещатиь рашка-ЗМІ, то чому в синагозі розхлюпали не свинячу кров, що точно навіки осквернило б будівлю, а тільки акуратненько - масляну краску?
2. Як "украінскіє націоналісти" чи потрапили до могили цадика, якщо там - цілодобова охорона і пройти навіть вдень чужим неможливо без попередньої домовленості?
3. Чому не працювали всі хасидські веб-камери, а працювала тільки веб-камера, встановлена міськвиконкомом ? Тепер тільки на неї сподівання, що буде видно паскудні пики тих, хто це влаштував.
То ти не скажеш, "уманський", чому так багато дивних "співпадінь"? Може, таки якась падла з тухесом замість голови просто хоче зробити все, щоб Ізраїль не був союзником України у боротьбі проти поганої путлєрової рашки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 стабилизец 22.12.2016 11:06
Канешна нет, кроме жажды денег давно нигде ничего нет. Отсюда вывод - ежегодно переносить могилу на новое место, шоб хасидских доляров перепало всем. :lol: