реклама Делікат

Опозиція: «Кращого агітатора проти Партії регіонів і проти президента, ніж Тулуб, немає»

Опозиція: «Кращого агітатора проти Партії регіонів і проти президента, ніж Тулуб, немає»

Опозиції вигідно, щоб Сергій Тулуб залишався на посаді губернатора Черкащини до виборів. Про це під час прес-конференції Ради опозиційних сил Черкащини заявив координатор об’єднаної опозиції Леонід Даценко.

- Політично, особливо за рік до виборів, нам було б вигідно, щоб Сергій Борисович продовжував очолювати область. Тому що кращого агітатора проти Партії регіонів і проти президента, ніж Тулуб, немає. Хоча ми категорично заявляли і заявляєм, що перебування донецької команди є вкрай негативним для Черкащини, - зазначив пан Даценко.

За його словами, таке явище, як об’єднана опозиція – це «ознака діяльності Сергія Тулуба».

- Він зумів нас всіх об’єднати своїми діями, заявами, кадровою політикою. Хоча, безумовно, ми розуміємо, що донецькі тут – квартиранти. І завдання, яке перед ними стоїть – це нагнути область, це можливість визиску з цієї області в загальний «общак», - переконаний він.

Даценко визнає: можливість переведення Тулуба в Крим таки є.

- Сергію Борисовичу в нас некомфортно. Тут потужно працює опозиція, і черкащани таких методів за всі часи ще не бачили. Вони не бачили такого напливу чужинців.  Я знаю, що значна частина впливових регіоналів зацікавлена, щоб Сергія Борисовича  взяли чи то на підвищення, чи десь в сусідні області…

Серед претендентів на губернаторське крісло Леонід Даценко назвав першого заступника голови ОДА Сергія Рябцева і нардепа-литвинівця Сергія Терещука.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Е.М. 15.12.2011 03:54
Найбільшу шкоду іміджу влади наносить не опозиція своїми дешевими спектаклями, а чиновники,які тільки й думають, як сподобатись губернатору і нічого не роблять на своїх місцях, аби їх не втратити. А хіба опозиція думає про людей, про країну? Якби думали, то хоча б щось конкретне робили, а не мітінгували тільки. А як дорвуться до влади, то буде ще гірше, бо вони ж не вміють нічого робити! Вже бачили їх "професіоналізм". Та й по тому, як примітивно вони проводять свої заходи вже можна судити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Е.М. 15.12.2011 03:45
Цитую Гомін:
Сама потужна опозиція це старе безмозке,бездар не кубло, що оточило Тулуба і не має жодного поняття реальної роботи по формуванню іміджу політичної сили.
Все на що вони здатні це, як попки повторювати слово губернатор і лесити його дешевими словеними прогибами.
Причому останнім часом із словосполучення губернатор Сергій Борисович Тулуб, часто випадає прізвище, ім"я, по батькові. Готуються щоб не спотикатися в майбутньому.
А так звана об"єднана опозиція це маленька купка гієн, що спостерігає за самознищенням і розувіруванням регіоналів, сподіваються що увірвуть ласі куски.
Не увірвуть, бо вони не леви, а вічні гієни і в самознищенні влади їх заслуги немає.
Краще б не заважали, швидше буде, але як їх зупинити коли повітря тухлим пропахло.

Підтримую слово в слово!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Sirko 08.11.2011 11:20
Цитую Гомін:

Попри вжиті паном Гомоном мальовничі образи, навряд чи представники нинішньої опозиції прагнуть посад. Багато з них вже могли їх мати при помаранчевій владі, але або відмовились, або пішли з них. І на відміну від вічних нитіків, вони справді хоч щось роблять, ведуть хоч якесь проивітництво, надихають народ хоч на якийсь спротив. Вибачте, який народ - така і влада, і опозиція. Робіть свій народ кращим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Гомін 07.11.2011 19:53
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Sirko 07.11.2011 19:02
Якби опозиція не муляла владі, то вона б про неї постійно не згадувала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Олег 07.11.2011 19:00
Вся потужна опозиційна діяльність спрямована на ось такі заяви. В них напевно уже не одну клавіатуру стерли за губернаторства Героя :lol:
А більш нічого конкретного вони й не роблять - цікаво тільки, не хочуть, чи не вміють???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 ком 07.11.2011 18:46
Черкаська опозиція хоче, щоб Тулуб залишився, бо кращого немає"- ещё бы, вот будку уже построили, глядишь и работать научаться :D :D :D :D :D :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Фальш опозиція. 07.11.2011 18:05
Цитую Ursus:
"Тут потужно працює опозиція"?! :lol: Оце так відчибучив! а ще якби свого часу ваші "Антенна" (Вор-ка) і "Рось" (Кал-ка)не ліпили з ПР образ благодєтєлєй всеукраїнських, процес перемноження рейтингу на нуль на сьогодні вже був би завершений.

Серед претендентів на губернаторське крісло Леонід Даценко назвав першого заступника голови ОДА Сергія Рябцева і нардепа-литвинівця Сергія Терещука. Звідки він знає чи сам призначає, чи подає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Політттехнолог 07.11.2011 17:02
Те, що напливу чужинців не бачили - це точно!!! А на рахунок - опозиція потужно працює.... Та ви хоч самі вірите в те, що кажете??? Комуняки і социки і то фору вам дають!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Ursus 07.11.2011 16:14
"Тут потужно працює опозиція"?! :lol: Оце так відчибучив! Регіонали справді самі собі вбивають рейтинг, але робить це не Тулуб персонально, а вся його партєйка, разом узята. Не суєтись ти так, Льоня - усьодно тобі ніхто не повірить, що рейтинг впав після твого з Мамалигою, Калініченком і Бондаренком "наїзду". "Регіони" без вас скоро щезнуть, а ще якби свого часу ваші "Антенна" (Вор-ка) і "Рось" (Кал-ка)не ліпили з ПР образ благодєтєлєй всеукраїнських, процес перемноження рейтингу на нуль на сьогодні вже був би завершений.